Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy 25 éves fiúnak,még a...

Ha egy 25 éves fiúnak,még a szülei veszik a fogkrémet is az baj e ?

Figyelt kérdés

Sem munkája, sem pénze semmi.

Minden apróságot is az anyukája vesz meg.


máj. 22. 13:02
1 2
 11/18 NTBS ***** válasza:
77%
Néhány részletet jó lenne tudni. Van-e elfogadható oka ennek. Ha nyomós oka van nem gond. Viszont, ha csak lusta, az elég nagy probléma.
máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

#11:

gondolom, hogy ha elfogadható oka lenne, akkor nem írták volna ki a kérdést.

Csakhogy a kérdező maga is furcsának (bajnak?) találja.

máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, tanul-e. Ha nem tanul és nem is dolgozik, az baj. A fogkrém egy lényegtelen apróság. Ha együtt laknak, természetes, hogy egyben vásárolnak, vagyis a szülő a saját dolgaival együtt megveszi azt is, ami a gyerekének kell. Ezen lovagolni ostobaság.
máj. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%

Igen, gáz.


Hogyha nincs keresete és lusta dolgozni, akkor azért, mert 25 évesen már illene (hacsak nem pl egyetemre jár), ha pedig van melója, akkor azért, mert dolgozó felnőttként nem anyucinak kell ezeket vennie.


Vagy a 25 éves felnőtt nem tud elmenni a boltba és ő bevásárolni?

máj. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Ha tanul/tanult az oké.

De mivel munkája nincs gondolom nem is tanul...

De az se mindegy hogy már 18évesen felszabadult és már 7éve nem melózik és egy vasa sincs az baj.

De ha tanult mondjuk 24éves koráig és még csak 1éve nincs munkája az még nem gáz...

máj. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%

Nem túl vonzó ez nőként, mert én hasonló korúként már évek óta dolgozok, külön albérletet fizetek. Nem kéne egy életképtelen kisfiú, akit az anyja után nekem kéne eltartani.

Amúgy én is tanulok levelezőn, 40 óra munka mellett. Szóval legalább egy diákmunka neked is beleférne, én is azzal kezdtem.

jún. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%
Írod, hogy nincsen se munkája, se pénze. Akkor miből vegyen dolgokat?
jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%

#17 (22:38),

a szülei pénzéből él, de anyira "gyámoltalan", hogy képtelen bevásárolni a családnak. Mindent megcsinálnak helyette.

jún. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!