Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet valaki ennyire bunkó?!

Hogy lehet valaki ennyire bunkó?!

Figyelt kérdés

24 éves vagyok nővérem 30 éves. Apánk állandóan csalta anyánkat füvel fával felhalmozta az adósagokat valamint tiszteletlen vopt anyámmal.

Elváltak már évek óta da állandóan fenyegettet zsarolt lelkileg akkor is amikor már elmultqm 18 és egyetemen voltam amihez soha 1 ft sem adott ( nem fogadtam volna el tőle amugy sem) de fopytan azt halgatjuk növéremmel hogy anyánk igy megy úgy ő ( apánk) mennyit segitett mi milyen hálátlan dögök vagyunk.

Pár honapja nem látogatjuk de a facebookon ocsárol minket.

Mit lehet tenni már szoltunk hogy becsületsértésért felnyomjuk de akkor az új nőjét uszitotta ránk



2023. nov. 8. 18:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%

Ne a helyesíráson kattogjatok!

Én a helyedben tiltanám a barátnőt és aput is

2023. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%
11, mondjuk alapjaiban kérdőjelezi meg a történet valódiságát az, hogy ha megnézed a többi kérdését is, kb írni sem tud, de egyetemet hazudik magának...
2023. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
38%
Én is jártam egyetemre. disznóknak mosléké
2023. nov. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!