Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Túl reagáltam ezt a szituációt?

Túl reagáltam ezt a szituációt?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon hirtelen ember tudok lenni, épp készültem valahova es anya megszólt hogy: hogy nézel ki, mint valami cigány" es kinevetett. Nagyon nem esett jól, még borotválkozás előtt álltam. Vissza szoltam neki hogy "huzzon befele inkább, nézzen tükörbe utána ítélkezzen". Biztos nem esett neki jól:(

Megbántam, mindig gyötör a lelkifurdalás ha véletlen durván szolok neki. Rajtam kívül nincs senkije. Őt nem érdeklik a bocsánat kérések, azt vallja ami megtörtént megtörtént.


2023. júl. 26. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Már mindegy, kicsúszott.....anyukád ismer jól, szerintem nem haragszik, de tőle kellene megtudnod, illetve észreveszed majd, ha haragszik.

A lelkiismereted a te dolgod....

2023. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Valszeg ha nekem is mondananak ilyet hogy ugy nezek ki mint egy cigany es nevetnenek is rajtam hat en sem lennek kulonb. Ettol meg ne legyen lelkiismeret furdalasod. Ha en ilyet mondanek a gyerekemre hat en ereznem magam szarul
2023. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, milyen anya az, aki ilyet mond? :/

Gondolom nem az első ilyen megszólalása. Nehezen tudnálak hibáztatni. Ráadásul nem igazán mondtál csúnyát neki, max a hangnem lehetett túl egy határon.

Szerintem ne emészd magad emiatt, anyád nem egy kedves ember.

2023. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Miért kellene szarul érezned magad, amikor ő kezdte a bunkózást? Érezze magát ő szarul.
2023. júl. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

hmm. hany eves vagy? es anyud? Az sokat szamit azer. Ha a tinedzser gyerekem ilyet szol be...hat ilyenk a tinik :) ez van.

Felnött gyerekemtöl meg elvarnam azert hogy tudjon uralkodni magan es ugy szojon vissza hogy az ne sertö legyen.


Következöre veszel egy dobor Praliné csokit es viragot es megmondod neki sajnalod (lehet o mar el is felejtette)

2023. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Persze. Majd még te fogsz vigyázni a verbális bántalmazó anyád érzéseire. A tiédre ki fog?

Jaja, vedd meg a Pralinét, aztán tedd hozzá mikor átadod, hogy "bocsáss meg anyám, amiért beszólTÁL!". Nonszensz.

2023. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze xd meg jo hogy nem o ker bocsanatot mert az anyja ilyet szol ra nem? kerlek.. azert mindennek van hatara. En is neha szorosebb vagyok (arc) de azert ha ilyet szolnanak ram johogy nem osszerogyok es en kerek elnezest meg majd viragot veszek meg miegyeb. Attol mert valaki szulo, meg idosebb mint en meg nem jelenti azt hogy mindennel is illethet. Ha en szulo lennek max annyit mondanak hogy fiam azert kicsit szedd magad rendbe magad vagy valami hasonlo de egyebkent meg a szakall is divat attol fuggetlen hogy valakinek ilyen vagy olyan. Ki igy ki ugy erzi jol magat. Ultra gaznak tartom hogy valaki azert szol meg valakit mert o ugy akarja latni ahogy azt o elvarna sajat magatol. Egyebkent a 2-es hozzaszolo vagyok.
2023. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért mondta ezt pontosan?
2023. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem izgatnám magam a helyedben. Majd ha nem mond bántó dolgokat anyád, akkor nem kap ilyen választ rá.
2023. júl. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van, az 5-ös meg szimplán idióta. :D


Jóhogy nem, még te kérj bocsánatot, mert az anyád egy tuskó. Hát persze.

2023. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!