Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mit szolnátok?

Szülőként mit szolnátok?

Figyelt kérdés
Édesapukák, vagy bárki nektek mi lenne a véleményetek ha a 16 éves lányotoknak egy 21 éves egyetemista ura lenne? Jó szemmel néznétek? Mi lenne a véleménytek? Vagy akár a srác édesanyjának?

2023. júl. 12. 21:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is volt fiatalabb egyetemistaként gimnazista barátnőm. Hamar vége lett, nem nagyon tudtam kellő empátiával viszonyulni a "megint röpdogát írtunk matekból" típusú egetrengető problémákhoz.
2023. júl. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
20%
Manapság már a 16 évesek kefélnek, akkor már inkább egy komolyabb sráccal legyen, mint egy kretén 16 évessel.
2023. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazán örülnék neki. Akkor már inkább egy 16 évessel legyen, mint egy felnőttel.
2023. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
53%
13, inkább fel kéne nőnöd ahelyett, hogy 29évesen anyád mondja meg hogy ihatsz-e egy pohár bort vagy sem.
2023. júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
89%

A legjobb barátnőm 16 évesen már elköltözött az akkor 24 éves párjával együtt. Azóta 6 év telt el, már megházasodtak és példaértékű kapcsolatban élnek, boldogok.


16 évesen én is már a legalább húszas éveikben járókkal ismerkedtem. A tízenéves korosztály nekem "túl gyerek" volt.


Ha emberileg rendben vannak és passzolnak az értékrendjeik.. miért ne?

2023. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
85%
A kérdést gondolom a 16 éves lány írta ki:D A korkülönbség nem sok, az mindig optimális ha a fiú az idősebb a kapcsolatban- de, az, hogy mennyire örülnék annak, hogy a tini lányom 20+ossal kavar, az a tini lányom szexuális érettségétől (pszichés, nem csak fizikai) függne. Ha még sokat infantilizál, túl naív és a korosztályához képest sokkal felelőtlenebb, akkor elfogadnám ugyan-tiltani mindig rosszabb-,de azért odafigyelnék rájuk és szeretném is ha rendszeresen beszámolna az érzéseiről (vagyis hogyan éli meg a kapcsolatát, hogyan érzi magát a fiú mellett, miben bizonytalan stb). Ugyanis azokat a lányokat, akik sokkal lassabban érnek szexuálisan és érzelmileg, mint a fiúk- a túl korai szexualizáció megviselheti>> igazán lehet szerelmes a párjába, azonban az intimitás megéléséhez szükséges érzékenységgel és érettséggel még nem biztos, hogy rendelkezik- így jobb ha a párjával lassabban haladnak. Ha a párja ennyivel idősebb, mint ő, az csak tapasztalatban és az élmények terén jelent több pluszt, ugyanakkor az a fiú karakterétől függ, hogy ő maga a biológiai korához képest mennyire tart előre az élete fiatal felnőttkorhoz csatolt életszakaszában (munka, karrierépítés, jövőbeli elképzelések, értékrend stb)- ebből az aspektusból nézve, pedig elképzelhető, hogy az 5 év ideális vagy esetleg sok lehet: de ez meg, ahogyan azt a többiek is leírták már karakterfüggő is (többnyire), így a helyzetre általános tanácsot nagyon nehéz lenne a részletek hiányában adni. Ismerkedjenek, ismerkedjetek aztán kiderül- ,,az elég jó szülők" úgyis időben megmondják, ha szerintük valami nem okés:)
2023. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Én jó szemmel nézem, amikor a lányomnak szerelme van, igen.
2023. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
50%
Undorító. Mit akar egy másodéves egyetemista egy olyan lánnyal aki 10/11.-es? Nem tud találni az ő korában lányokat? Én 20 éves lány vagyok és el se tudom képzelni, hogy egy kapcsolatban legyen egy 16 évessel. Nekem nagyon gyerek.
2023. júl. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

A hármas egy troll, ne törődjetek vele! Kamukérdést is írt már ki!


URA? Cigányok vagytok? Amúgy semmit, ez nem korkülönbség. Legyenek boldogok!

2023. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A cigányok beszélnek így, hogy ura van a nőnek. Undorító. Üdv, egy cigány!
2023. aug. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!