Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudassam a szüleimmel...

Hogyan tudassam a szüleimmel hogy szombat este nem bulizni fogok menni hanem egy lányhoz?

Figyelt kérdés
Egy másik városba kéne elutaznom , nem tudom mit mondjak, olyan tabu ez a lány téma nálunk, soha sem beszélgettünk ilyenekről, és még soha sem mentem lány ügyben valahova.
2021. dec. 3. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Muszáj elmondanod?

Miért?

Ha annyira tabu téma ez nálatok, akkor a szülőknek el kell fogadniuk, hogy nem tálalsz ki nekik.

2021. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Elmész "bulizni", aztán este 11-kor írsz egy SMS-t, hogy

"Összejöttem egy lánnyal, csak délre érek haza, ne várjatok! Jó éjszakát!"

Ezzel átvágod a gordiuszi csomót és mégsem kell előttük pironkodva, feszengve "vallomást" tenned!

2021. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát ennek is eljön az ideje.Tudom 17 éves a fiúnk.Ha esetleg te próbálnád felhozni a témát?Amúgy nem értem az ilyen szülőket mi szinte mindent megbeszélünk mármint amiről a fiam úgy gondolja ránk tartozik😊Amit meg nem mondd el az maradjon is az ő titka nem szoktunk faggatózni.Hozd fel a csajos témát lehet kellemesen fogsz csalódni a szüleid is összejöttek valahogy.
2021. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kell érteni azt, hogy tabu téma volt? Még mindig úgy kezelnek téged mint egy kisfiút, akit "biztos, hogy úgysem érdekel az ilyesmi", vagy csak szimplán nem hozzák fel a lány témát?


Ha az utóbbi, akkor lehet hogy csak nem akarnak faggatni, "turkálni a magánszférádban", nehogy kínosan süljön el, és bárki zavarba jöjjön (akár te, akár ők). De közben lehet hogy örömmel hallanának róla, hogy alakul valami, és inkább azt várják, hogy te nyílj meg.

Ha a szemükben kisfiú vagy, akkor meg előbb-utóbb úgysem árt szembesíteni őket a változásokkal.


Mindettől függetlenül leginkább a saját érzéseidre hallgass. Ha kikívánkozik belőled, szívesen beavatnád őket, mondd el. Nem kell nagy bejelentésnek lennie, csak természetesen. Ez egy örömteli, de teljesen normális, mindennapi dolog, mindenkivel előfordul.

Ha szíved szerint inkább titkolnád, mert mondjuk még nagyon kezdeti randi, és nem akarod hogy beleéljék magukat és túl nagy ügyet csináljanak belőle, mert szerinted hülyén reagálnának, akkor nem muszáj bevallanod.

2021. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyesmi tabu, akkor annyira kontrollálni akarnak, hogy talán lányt is ők óhajtanak választani neked. 50% az esély, hogy ellenségessé válnak. Ugraszd ki a nyulat a bokorból. Ha a lány ellen tiltakoznak, kérdezed meg, mégis mit akarnak, hogy fiúkkal járj?
2021. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha 18 fölött vagy akkor nem kell beszámolnod rola.
2021. dec. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Állj eléjük, mondd, hogy be kell vallanod valamit, és "valld be", hogy meleg vagy. A döbbent nézések után nevesd el magad, hogy "csak vicceltem, viszont ma éjjel Katánál leszek".

Meg fognak könnyebbülni:DDDD

2021. dec. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!