Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy térítsük észhez a gyerekü...

Hogy térítsük észhez a gyerekünket aki énekes tehetségnek hiszi magát?

Figyelt kérdés
Biztos más családban is van ilyen de félek a koppanásától. Gyerekünk tini aki szeret énekelni de nem tud. Vagy "mást hall belül" vagy csak beképzeli hogy jól énekel, persze ebben az aktuális csajai is "hivatalból" bólogatva megerősítették. Újabban még egy plusz képességet képzelt be miszerint le tudja utánozni híres énekesek hangszínét. Mondogatja hogy "egy tucat énekes utánzása már perfect még egy tucat meg csak majdnem tökéletes, az finomhangolást kíván még"- de nemhogy nem tökéletes, nem olyan egyáltalán már alapból amiatt hogy nem tud énekelni!!! ( gimijében mindenkinek 5-öst ad szerintem a tanár). Fejébe vette hogy ha elmúlik a covid, akkor majd bemegy az aktuális éneklős tehetségkutatóba... meghogy ne is próbáljuk megakadályozni , szerinte irigyek vagyunk mert olyan munkánk van amire nem vághatunk fel

2021. okt. 18. 14:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
67%
Ne csinalj semmit én imádok röhögni az ilyeneken a válogatón, szerintem az a legjobb
2021. okt. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

#20-as én nem biztos, hogy a népre bíznám, lásd Irénke és társai...

Persze lehet, hogy tehetséges, de mit mondanak a többiek? Biztos hallotta legalább a családban más is énekelni.

2021. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
83%
Kérd meg, hogy videózza le és tegye fel ide mlés kérjen véleményt. Olyan nagy trollok és szemetek vannak ezen az oldalon (tisztelet a kivételnek), hogy pikk-pakk összetörik az álma.
2021. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
88%
Lehetne az új bikicsunáj. Csináljon youtube csatornát.
2021. okt. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 qkker1 ***** válasza:
72%
Nevezzen be a következő Megasztárba vagy X-Factorba, ott majd helyreteszik.
2021. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
84%
Pont az lett volna a válaszom, hogy küldjétek el egy tehetségkutatóba, és majd ott észhez térítik. Sajnos van, amikor az ember csak a saját kárán tanul. Ti megtettétek, amit lehetett, és ha rátok nem hallgat, akkor szüksége van erre a csalódásra. Ha megtörténik, legyetek ott mellette és vígasztaljátok meg, mondjátok el neki, hogy meg nagyon sok lehetősége lesz igazán jónak lenni valami másban.
2021. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
86%
Az énekelni tudás szerintem fejleszthető, még akkor is, ha elég gyenge az alaptudás. Ha annyira érdekli érdemes lehet zeneiskolába íratni, ott jó esetben idővel át fogja látni valójában milyen szinten van.
2021. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
75%
Mert ha a saját szüleire ráfogja hogy irigyek, a tanárra nem fogja hogy a szülei azért fizették hogy ne találja tehetségesnek... És miért kéne egy tehetségtelen embernek tanárt fizetni?
2021. okt. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
88%
Pedig mindneki a maga kárán tanul. Az x-faktorban is csak a válogatót nézem, azt sem a jók miatt. Pontosan az ilyen hülyéken szeretek nevetni, akik képesek összeveszni a zsűrivel. Küldjed csak!
2021. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!