Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt az a negatív élmény,...

Mi volt az a negatív élmény, amit a szüleid okoztak, vagy valamelyik szülőd okozott Neked és ami a mai napig kihatással van az életedre?

Figyelt kérdés
Hány éves voltál? Hány éves vagy most? Hogyan élted meg akkor? Hogyan hat Rád ma? Hogyan befolyásolta ez a szüleiddel vagy azzal a szülőddel a kapcsolatodat?

2021. júl. 6. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Mi vagy te, valami pszichológus-palánta, hogy sorban teszed fel az ehhez hasonló kérdéseket?

Írd le Te!

2021. júl. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Hogy semmire kellőnek neveztek. Hogy nem vagyok olyan mint a bàtyàm. kb 12 voltam. a szüleim ekkor vàltak el. most 30 vagyok. a semmiből lett egy lakàsom, autóm, felesègem, aki 4 . hónapban van. Mindig arra sarkalt, hogy a magam útjàt jàrjam.

18 èvesen elköltöztem. 2 èvig nem beszèltem a szüleimmel. Most jó a kapcsolat, nem veszekszünk.a nővèremmet utàltam, ma màr a legjobb baràtom. Akkor vàltozott vele mikor lebuktam a cigizèssel 16 èvesen ès nem mondta el senkinek. Bàrmit elmondhatok neki, ès ő se hazudik nekem...

2021. júl. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1. Nem tettem még fel ilyen kérdést.
2021. júl. 6. 09:41
 4/13 anonim ***** válasza:
2021. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2021. júl. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2021. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyám elhagyott 10 hónaposan. De már nincs hatása, igaz sose volt túl nagy, mert baromi nagy mázlim volt.
2021. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a nevelőapám megerőszakolt, anyám meg-mikor szóltam neki hogy bántotta férje, üvöltött velem hogy hazudok,m meg tönkre akarom tenni a házasságát. Nincs kapcsolatom, nincs családom, képtelen vagyok megvédeni magam ha valaki szóval vagy tettel bánt. Hát így hatott rám hogy ennyire nem kaptam segítséget anno.
2021. júl. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2021. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyiket sem én írtam ki.
2021. júl. 6. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!