Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha az apám megpróbál itthon...

Ha az apám megpróbál itthon tartani hogy vegyem rá h engedjen el?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és apum elég nehéz eset mert mindenről tudni akar és h mikor hova megyek.. ma éjjel elég későn fogok elmenni itthonról ami még nem fordult elő. Anyum az tud is róla,vele mindent megtudok beszélni, de félek ha apum nem alszik el addig akkor nekem támad, és kiabálni fog h nem mehetek sehova.. bevallom félek tőle.. nem tudom ha ez megtörténne mégis hogyan tudnám lenyugtatni.. és igen mondhatjatok 23 évesen nem szólhat bele.. de sajnos néha elég agresszív szóval ezért is félek
2020. júl. 30. 21:36
1 2
 11/17 anonim válasza:
5%

"hát de legalább megyek"


Hát de menjél. Az a baj, hogy aztán, amikor elvágják a torkodat a nagy sötét magyar éjszakában, akkor megint nekünk kell felvonulni, szembenézni a gyilkos bűnözőkkel akik mindezért pár évet kapnak, tűrni a rasszistázást stb., csak hogy valahogy melléd álljunk. Te szerencsétlen hülye.

2020. júl. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%
Hogy lehetsz ekkora idióta #11-es?
2020. júl. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%

Tudod 7 meg 11, nincs egész nap nappal.

Van aki akkor tud csak elmenni barátaival találkozni, mert egész nap dolgozott 😘

2020. júl. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2%

"Na nagy nehezen lerendeztem vele.. de már könyörogtem.. először kiabált aztán most mérgesen lefeküdt és azt mondta akkor dögöljek meg.. hát de legalább megyek.. :D"


Na, nagy nehezen kiírtad ezt a kamukérdést... de legalább megkaptad a napi "megérdemelt" figyelmedet...

2020. júl. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem kamu kérdés volt..

És amúgy meg 1 sráccal találkoztam aki külföldről jött haza és csak ekkorra ért ide.. és nem bírtuk ki h ne lássuk egymást.. mert hetekig nem voltunk együtt.. és ilyenkor szerintem teljesen normális az h alig várjuk h lássuk egymást én nem várunk másnap reggelig.. apám ezt nem tudta megérteni.. sajnos elég agresszív.. :/

2020. júl. 31. 07:17
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
11-es, neked mi a lófax bajod van? Szerintem be kéne venned a gyógyszeredet...
2020. júl. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
9%
Lehet apádnak nem tetszik, hogy valami csávó töcsköl akit nem is ismer, vagy ha ismeri is, akkor is csak alkalmanként beugrik.
2020. aug. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!