Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Apucinak hívni valakit, aki...

Apucinak hívni valakit, aki nem is a gyerek apja? Hogy lehet ezt leállítani?

Figyelt kérdés
A barátnőmről van szó, aki jó ideje nem boldog a párjával. Párja 30 on túl van, gyereket nem akar egyelőre, folyton bulizna, haverozna. Van egy öccse, akinek van egy kislánya. A kislánynak van apja, anyja, de mégis a barátnőm párját hívja "apucinak", a nagyit meg "anyucinak", akik rajonganak érte. A durva, hogy ez senkit sem zavar a barátnőmön kívül. Szerintem ez totál beteg dolog, barátnőm is a falra mászik tőle, figylemeztette már a kislányt is, anyóst is, de semmi változás... Isten tudja miért van ilyen pasival, állítja, hogy régen nem ilyen volt..Lakásuk közös..A pasi 1x ittasan nekiment a barátnőmnek. Én mindig mondom neki, hogy meneküljön, de nem teszi, csak panaszkodik, első pasi az életében, sosem volt mással. Megbántani nem akarom, de mégis mit lehetne neki még mondani? Szerintem ez már veszett fejsze nyele.
2018. jún. 20. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem sem nagy dolog, túl drámázza, node férfi sose üt nőt. Azt már nem nyelném le. Barátnőd mártír típus hagyd szenvedni.
2018. jún. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudod, hogy ki az apja a gyereknek, ott álltál az ágy mellett?
2018. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%

Elég gáz ez a sztori. Engem is kiakasztana, ha a pasimat egy gyerek apának nevezné.

Viszont a részeg embernek felróni egy nő megütését hülyeség. Olyankor az "ital ütött", nem ő maga...

2018. jún. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Elnézést, hogy nem a kérdésre válaszolok, csupán a 3-astól kérdeznék valamit: ha valaki részegen megcsalja a társát, akkor az alkohol kefélt félre, ezt lehet/kell nézni?!
2018. jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja, a nagymama meg az anya, persze...Nem ő a gyerek apja! Az öccse egy léhűtő, drogozott is, nem volt pénzük és barátnőm párja és anyja segített be nekik. Ennyit tudok. Az, hogy miért alakult ki ez a kislányban vagy ki mondta ezeket neki.. Nem tudom. De szerintem akkor sem normális.
2018. jún. 20. 11:08
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
az ital nem üt, az ital csak felszabadítja a gátlásokat, ergó az illető eredeti személyisége jön elő. Tehát az ital nem mentesít csak rámutat az illető valódi énjére...
2018. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
akkor sem gáz ez, a gyerek ugyanis ahhoz kötődik akiket szeret, akik törődnek vele.fura ha nem javítják ki, de ilyenkor úgy vannak vele, hogy szegény hagy csinálja úgyis kinövi...barátnőd minek tart ki a pasi mellett, igazi kis mártír a drága nem kell sajnálni.
2018. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Részeg embernek akkor ittas vezetést felróni is hülyeség, az """"ital"""" vezetett.
2018. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ebbem az "apuci"-zás a legkisebb gáz.

Persze, hogy nem boldog a párjával, de mink tartja meg?

a közös lakást meg el lehet adni, vagy meddig akar így élni?

2018. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk is a páromat hivja az apjának a fiam mivel ő neveli évek óta,stb a vérszerinti meg leszarja csak spermát adott. Mi ezzel a baj. Ki tudja kié az a kölyök ilyen családnál.. Az más kérdés h a barátnőd buta ha olyannal él aki nekiment már.. Voltam bántalmazott,meneküljön a barátnőd..
2018. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!