Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogos a felháborodás?

Jogos a felháborodás?

Figyelt kérdés

Fiunknak most választunk keresztszülőt. Feljött hogy a feleségem testvére, és az ő párja legyenek azok.

Ezen anyáék felháborodtak, mert szerintük tesómat kellett volna választanunk, holott 1.5 éve az ő fiának se mi lettünk a keresztszülei..


júl. 17. 10:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért az emberek felháborodni szeretnek a legjobban a világon.
júl. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok ezzel, hogy ez kizárólag a szülők döntése.


A szüleid majd befejezik a hisztit.

júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Jogos, csak alaptalan. Joga, az van mindenkinek felháborodni.
júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Anyádéknak semmi köze ehhez, itt csak a tesód háborodhatna fel, ha egyébként ő akart volna keresztszülő lenni.
júl. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
hiszti
júl. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Annak idején én is felháborodhattam volna, mégsem tettem. Köszi a megerősítést.
júl. 17. 10:55
 7/27 anonim válasza:
100%
Ha annó ők nem akartak titeket keresztszülőnek akkor valószínűleg most ők sem akarnak keresztszülei lenni a gyereketeknek. Anyukádékkal meg beszéljétek át hogy ez a ti döntésetek, már külön család vagytok és nincs értelme veszekedni ilyen dolgokon, meg hozd fel hogy ők sem akartak titeket kereszt szülőnek,meg ha akartak volna lenni eddig már valahogy jelezték volna felétek. Ne engedd meg hogy annyira beleszóljanak az életetekbe, hogy ez a feleséged és közted konfliktust szüljön. Ha tanácsot adnak, akkor mond hogy elgondolkoztam rajta, ha nem fogadjátok meg akkor köszönd meg és mond, hogy ti így még úgy döntöttetek mert úgy lássátok jónak.
júl. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
#6: Miért nem? Felháborodni nagyon jó.
júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Igazad van, utólag lehet mégis csak felháborodok.🤣 Amúgy nem, mert akkor se, meg most se érdekel a dolog. Meg szerintem őket sem, amúgy nem rossz a viszony, de ennyire nem is jó.

8-as, köszönjük, hogy itt vagy, ezzel tulajdonképpen mit is szerettél volna mondani?

júl. 17. 11:35
 10/27 anonim ***** válasza:
16%
#10 hogy te sem vagy jobb, mint a rokonok. Ráerőlteted a gyerekedre miben KELL hinnie. Milyen emberek vagytok ti? :/
júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!