Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mièrt kellene folyton visszajá...

Mièrt kellene folyton visszajárnom ha örülök, hogy végre elszakadtam onnan?

Figyelt kérdés

A nyáron elköltöztem a szüleimtől, mert megkezdtem az egyetemet (20 éves vagyok). Én ennek borzasztóan örülök, mert bár a családom képtelen elfogadni, de én egy iszonyatosan introvertált személy és magányos farkas vagyok. Mindig is akkor éreztem magam jól, ha csöndben, nyugodtan egyedül lehettem. Akkor kezdődtek a veszekedések, amikor a nővérem 3 kisfia megállás nélkül nálunk volt és én megörültem a visongástól, rohangászástol. Folyamatosan bántottak azzal, hogy egy fiatal lány miért nem jatszik megállás nélkül velük. Most 3 hete azt hallgatom, hogy miért csak karácsonyra megyek haza, amikor 10 percre lakom tőlük es képtelenek felfogni, hogy tanulok es orulok igazából, hogy nem kell ott nagycsaládoznom.

Ti eltudnátok ezt idővel fogadni, ha nem is értetek velem egyet? Vagy mit tegyek, hogy abbahagyják az én szapulásomat. :(



2020. dec. 17. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell visszájárnod. Mond el azt, amit ide leírtál. Garantált, hogy utána csak a hátad mögött kapod a megjegyzéseket majd. Egyébként meg aki szeret lovagolni témákon, azt sehogysem tudod leállítani. Ez a lételeme. Falra hányt borsó esete.
2020. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Én megértelek, szintén introvertált vagyok. Továbbra is hivatkozz a tanulásra. Előbb-utóbb hozzászoknak. Ne törődj vele, mit mondanak rólad, örülj, hogy élheted a saját életed.
2020. dec. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Ne érdekeljen az,ami nem te vagy.
2020. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Savlekotő ***** válasza:
89%
Még igy se esik le nekik,h 10 perce laksz és nem kívánsz még pofa vizitet se csak évi 1xer? Jó értelmes banda lehet,nem csoda h léptél,gondolom a szaporodáson mások baxtatásán kívül más céljuk nincs is ..
2020. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett, Nem évi egyszer megyek hozzájuk, mégiscsak a családom, csak a mostani vizsgaidőszakban mondtam, hogy csak karácsonyra megyek át, ezen lett a teljes kiakadás. Igazából tényleg nem hiányzik a nagycsaládozás, anyukámhoz (ha egyedül van) szoktam átjárni.
2020. dec. 17. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd megszokják. Nem kell hozzá introvertáltnak lenni, minden normális egyetemistának a vizsgaidőszak a prioritás.
2020. dec. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer leültem az enyéimmel és elmondtam nekik, hogy annyiszor jövök, ahányszor lelkileg képes vagyok rá. Ha többször jönnék, szenvednék miatta és ha ezt kérik, akkor ártanak nekem (traumatizált gyerekkorom volt). Megértették, elfogadták.
2020. dec. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Jól írták előttem. De azért arról se feledkezz meg, hogy a jelenlegi lakhatásodat is nekik köszönheted.
2020. dec. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!