Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mire szokták azt mondani,...

Mire szokták azt mondani, hogy családfával nem lehet tüzelni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 24. 22:13
1 2
 1/13 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
24%
Csak tippelek, még én sem hallottam: a család múltjának kutatása nem kifizetődő, nem éri meg, nincs haszon belőle.
2020. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

Hiába vannak bármilyen felmenőid, attól még nem lesz fád, amivel fűthetsz.

(Kicsit próbálj meg többet olvasni, hogy javuljon a szövegértésed.)

2020. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Nem biztos, hogy pontosan az előzőek adják a magyarázatot. A mondásnak van egy szexuális áthallása is...
2020. máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Még nem hallottam ezt, de én arra tippelnék, hogy nem mindig a vérszerinti családtagok az igazi családod, vagyis attól hogy valaki vérszerint rokonod még nem várhatsz tőle semmit
2020. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3%
Azok mondják, akiknek nincs égő rokonuk...
2020. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
4es vagyok, a másik tippem, hogy hiába vannak gróf meg báró őseid, ha te csóró vagy
2020. máj. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Van egy ilyen találós kérdés:


“-Ki az abszolút szegény?

- aki a családfával tüzel.”

2020. máj. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Én sem hallottam a mondást, de valami olyasmi lehet, hogy ha csóró vagy, nem lesz jobb életed, ha a ilyen-olyan felmenőiddel menőzöl.
2020. máj. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Én arra gondolok, hogy ha valaki kér egy csomó szívességet ingyen, arra lehet mondani válaszul (pl fotós vagy akkor fotózd ingyen az esküvőjüket, ha ingatlanos, segíts nekik ingyen eladni a házat, és arra mondod hogy abból nem fogsz megélni hogy csinálsz nekik mindent ingyen munka helyett, az nem helyettesíti a fizetséget hogy de hiszen egy család vagytok)
2020. máj. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

A felmenőidből nem élsz meg.


A dzsentri korszakból maradt ránk.

2020. máj. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!