Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Dns teszt mit hozna ki, ha az...

Dns teszt mit hozna ki, ha az apa minta helyett nagyapa mintát adnánk le?

Figyelt kérdés

Az ilyen levélben beküldös dns tesztre gondolok. Apasági vizsgálattal. 0%, 99.99% vagy valami köztes számot?

Igen, tudom hogy lehet kérni nagyszulo es unoka kozti kapcsolatos dns tesztet, a kerdest csupán kivancsisagbol tettem fel, nyilván nem akarok kidobni 55 ezer ftot hogy megnézem az eredményt.


2019. aug. 5. 15:34
 1/5 A kérdező kommentje:
És olyannyira elméleti a kérdés, hogy gyerekem sincs.
2019. aug. 5. 16:06
 2/5 A kérdező kommentje:

igen, es akkor 125%os lenne a teszt nem? xd

Láttam egy filmet ami az apaság témáját pedzegeti, és "tovább gondoltam" a témát, ennyi :)

2019. aug. 5. 16:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy kihozná, hogy rokonság áll fenn a két mintaadó között.
2019. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Azt hozná ki, hogy nem a nagyapa a gyerek apja, de a mintaadó rokonságban áll a gyerekkel - ez lehet testvér, nagybácsi, nagyapa, vagy egyéb hasonlóan közeli rokon.
2019. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Ha nagyszülő - unoka tesztet adsz be, akkor az eredményben azt közlik, hogy igen 99%-ban Te lehetsz a nagyszülője. Nekem legalábbis ez jött meg! :-)
2019. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!