Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek távoli rokon...

Szerintetek távoli rokon (másodunokatestvér) lakodalmán 2 személynek mennyi pénzt illik adni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 4. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Továbbra is annyit, amennyit nem sajnálsz. Alapvetően a vacsora árát illik odaadni, meg attól is függ, mennyire vagytok közeli viszonyban, hogy álltok anyagilag.
2019. aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Ez attól függ, hogy milyen a kapcsolat és hogyan álltok anyagilag. Valakinek 10.000 Ft-ra telik, valaki meg 50.000 Ft-ot sem sajnál. Más meg nem pénzt ad, hanem ajándékot vesz.
2019. aug. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyit minimum illik ami az étkezést fedezi :) pluszban amennyit meg gondolsz.Èn 30-40 ezret adnék...de én pl másod unokatestvéreimmel nem is vagyok beszélő viszonyba évek óta nem láttam őket.

Meg az anyagi lehetőségeid szerint nyilván.

2019. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Amennyit megengedhetsz magadnak.
2019. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%

Megkérdezném, mennyi a vacsora, és forintra pontosan odaadnám.


Leginkább nem mennék el, mert gusztustalan ez a pénzezés, semmilyen más ünnepkor nem várják el a vacccccsora árát.

2019. aug. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Mi pont most nyáron voltunk másodunokatestvér lakodalmán, tudunk egymásról, de nem vagyunk napi kapcsolatban. 2 fő, 30.000 Ft-ot adtunk.
2019. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bsxy válasza:
Én vennék valamilyen ajándékot habár lakodalomba nem szívesen járok mert nem érzem ott jól magam.
2019. aug. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!