Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ismertek valami idoseknek...

Ismertek valami idoseknek szolo magazint?

Figyelt kérdés
Amire nagymamnak elofizethetnek Karacsonyra?

2013. dec. 19. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így működik :D Nem az ember kora határozza meg az érdeklődését.

A nagymamám például Nők Lapját, Maximát és HVG-t olvas, meg Élet és Irodalmat. Ezen kívül kertészeti és néprajzi dolgokat.


De ha a te nagymamádat pl. egy cseppet sem érdekli a gazdaság vagy a sminkelés, akkor ezekkel túl messzire nem megy. Az a kérdés, mi érdekli. Miket olvas most?

2013. dec. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel.


De pl. a legtöbb idős hölgy szereti a kertészkedős vagy hasonló magazinokat, ha pontosan nem tudod, mit olvas akkor az talán jó lehet.

2013. dec. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nők lapját általában minden idősebb nő kedveli szerintem. Van bent családról, gyerekekről, receptek minden ami kell.
2013. dec. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogyha konzervatívabb, régi hagyományokat kedvelő újságokat szeret olvasni, akkor javaslom a Szabad Földet, azt általában szeretik az idősebbek, vagy a Kincses Kalendáriumot, az egyszer jelenik meg egy évben.
2013. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Ha a helikopterek erdekelnek, akkor az Aranysas magazinra fizetnek elo. De azert tettem fel a kerdest, mert nincs semmi ilyen erdeklodese, en meg nem tudom milyen magazinok erdekelhetnek idos noket. Amiket en olvbasok, azok gondolom nem.
2013. dec. 19. 12:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha van hobbija válassz azzal kapcsolatosat. Kertészkedés, kötés varrás, van mindenféle.

De egy "mindenes" lappal sem lőhetsz mellé mint a már említett nőklapja.

Emellett több idős bírja a horoszkópot és az ilyen mitikusabb dolgokat. (legalább is akiket ismerek kedvelik az ilyesmit)

2013. dec. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nők Lapja, Éva magazin, ami nekem eszembe jutott.
2013. dec. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én mamám a Látképet, az Ufo magazint, meg nem is tudom mi a harmadik, amit nagyon kedvel. :) De az ehhez hasonlókat. Igazából, ha nem is tudod mi az, amit kedvel, akkor azt bontogasd, hogy mit tud csinálni a mindennapi életében? Ha főzni szeret, akkor azzal kapcsolatosan rendelj neki újságot, ha varrni, vagy ha még tud kertészkedni, esetleg érdeklik a szobanövények, akkor nyilván azzal foglalatos újságokat. Sajnos nem igazán tudok milyen tippet adni ... Az idősek általában nagyon szeretnek könyveket olvasni, ott is körül nézhetnél témát illetően.

Mondjuk, ami még eszembe jutott, hogy az én nagyim oda van a sukodu-ért, és az egyéb keresztrejtvényekért, és az ehhez tartozó viccekért. :) Ha esetleg ő is nagy rejtvényes, akkor lehet neki ajándékozni ilyen, vagy hasonló füzeteket.

Ha pedig tényleg nincs több ötleted ilyenre, két vastagabb, jó könyvnek biztos nagyon örülne. ,, Nagyikám, szeretnék elkezdeni egy könyvet, de nem tudom, milyen témában ... Te miket szeretsz olvasni?" :)

2013. dec. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Правда

;-)

2013. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nők Lapja,Blikk nők.

Utóbbi is jó,hasonló,mint a Nők Lapja

2013. dec. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!