Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fognak 19 évesen ennyire...

Miért fognak 19 évesen ennyire a szüleim? Mit tegyek, hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés
19, lassan 20 éves lány vagyok és alig mehetek valahova, valamikor minden indok nélkül nem mehetek ki a barátnőmmel beszélgetni, ráadásul nyár van, le is érettségiztem. A főzésen kívül minden házimunkát én csinálok itthon, és akárhányszor hazajön anya meg sem köszöni, hanem pluszba leb*sz mert mondjuk a poharat nem az asztalra, hanem a pultra raktam.(szóval ilyen piti kis semmikért) mindenbe beleköt amibe csak tud és egy kedves szava nincs hozzám soha. Itt a nyár és nem mehetek ide-oda hiába veszem ki a házimunkában a részem ( sőt sokkal jobban mint mások, egy nap több órán át takarítok, még az ő szobájában is nekem kell beágyaznom, rendet raknom stb). Már kezdek teljesen megőrülni itthon, amikor véletlen egy kicsit már idegemben felemelem a hangom rögtön jön a fenyegetés, hogy hogyha mégegyszer így beszélek vele akkor megver. Mit csináljak? Hogy meneküljek ki ebből a helyzetből?
2019. júl. 2. 22:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Hol folytatod a sulit? Saját városban, vagy esetleg másik városba mész? Mert ha másikba mennél, akkor keress egy koleszt, vagy pár lánnyal vegyetek ki egy albérletet.


Anyádat meg pofán kellene csapni egy péklapáttal, hogy őszinte legyek... Apuddal mi a helyzet, ő is ugyenilyen?

2019. júl. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
53%

ha mondjuk több egyetemistával költözöl össze úgy jóval olcsóbb a lakbér.

Fel tudsz venni diákhitelt is hogy az elején segítsen és csomó alkalmi munkát meg diákmunkát lehet találni. Hajrá!

2019. júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!