Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi baja van anyámnak?...

Most mi baja van anyámnak? Csinálnom kellene valamit?

Figyelt kérdés

Anyám sokat köszönhet nekem. 14 voltam amikor megszületett az öcsém, rajta kívül egy 4 éves hugom volt. Mindig nekem kellett rájuk vigyázni amikor anyám dolgozott, mindig nekem kellett mindent csinálni amikor gyerek voltam, és mindenért én voltam leba$zva. Mind a 2 tesómnak szinte én voltam az apja, tőlem mindent megkaptak amit akartak, anyámnak is mindent megcsináltam amit kért és mindig csak én voltam a hibás mindenért. Apám meg amúgy is egy büdös fa$z volt. Soha nem mehettem sehova ha meg elszöktem apám jól megvert de amikor megcsinálta az öcsémet lelépett és később meghalt, most őszinte leszek...nem is bánom h meghalt. Amikor anyám otthon volt akkor nekem kellett menni dolgozni, minden nap hamar fel kellett kelnem, suliba menni, utána meg kidolgozni a belemet. Csak azt nem értem h a tesóimon kívül miért nem tisztel legalább egy kicsit senki. Anyámnak mindig én voltam/vagyok a szar...csak tudnám h miért..ha én nem lettem volna lehet h pénze se lett volna. Most meg elegem lett és kiosztottam és sírt, én meg elmentem. És most ő van megsértődve rám. Azért egyszer elgondolkozhatna egy kicsit...most csinálnom kellene valamit?

21/F


2010. júl. 9. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom anyádnak fáj az igazság...

De örülj annak ha tesóid legalább tisztelnek,és ők tudják mekkora áldozatot hoztál

2010. júl. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Édesanyád sajnos rajtad "veri le" az apád elleni dühét. Hidd el, neki sem lehet könnyű. Próbáld meg az ő szemszögéből is látni a helyzetet...
2010. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak gratulálni tudok az ilyen anyának. Ezek után biztos nem fog változni semmi. Ahogy írta az első, fáj neki az igazság. A lehető leggyorsabban elköltöznék (vagyis velük élsz még,nem?), és próbálnék tovább lépni. Ne hagyd hogy mégjobban tönkretegyen. De nagyon értékes ember vagy, ezt ne felejtsd el. Nagyon nehéz lehetett.. :(
2010. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Szia! A te terhed nehéz, ráadásul pozitív visszajelzést sem kapsz. Anyuddal ülj le és beszéljétek meg mit érzel. A beszélgetés előtt gondold át mit akarsz mondani, légy hideg, egyértelmű. Kérd meg anyudat, hogy hallgasson végig és gondolja át mit mondasz neki. Valószínűleg anyud tisztában van azzal mit teszel meg a családért, de akkora a nyomás rajta, hogy néha rajtad vezeti le. Nos, erről le lehet szokni.

:)

2010. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!