Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Család és szerelem, mit...

Család és szerelem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Apumnak nem akarom elmondani hogy van egy fiú akibe szerelmes vagyok, mert apum olyan fura dolgokat csinál mostanság, hogy növök fel(16 vagyok)pl. folyton néz és ha rákérdezek akkor azt mondja hogy csak nézlek milyen szép vagy.. meg olyanokat mond h milyen nagy kislány lettem... meg kb azt se merem már tudatni vele h sminkelek kicsit erősebben és olyankor mindig kerülöm..stb..


Anyummal meg kb annyit "beszélgetek" egy nap, hogy leülünk megnézni egy sorozatot, de akkor is csöndbe kell lenni. vagy tanévközben megkérdezi bár néha elfelejti, hogy mi volt a suli... más anyukák leülnének a lányukkal és megkérdeznék, hogy nincsen valaki aki tetszik neked?... csak az a fura, hogy folyton mondom neki, hogyha a barátnőimmel van valami fiú ügy, meg vitánál mindig azt vágom neki, hogy "nem is ismersz", de nem ő mindig azt mondja, hogy ő ismer a legjobban. de ez egyáltalán nincsen így.. és egyszerűen semmit se mondok már el a szüleimnek, de rá se kérdeznek semmire mondjuk:S és az évek folyamán kialakult lassacskán bennem, hogy minek beszéljek nekik, ha nem érdekli őket..


de egyszer mondtam neki, hogy van egy fiú 18 éves(én akkor 15 voltam) és akar velem találkozni meg haza is hozz kocsival meg minden..aztán mondta h remek! találkozzak vele, mert nyitottnak kell lennem..de hiába mondtam neki, hogy nem akarok vele találkozni..bár nem mondtam el neki, de azért nem akartam a sráccal találkozni, mert eléggé -olyan- dolgokat írt msn-en.. csak az fáj az egészben h anyum ráse kérdezett hol ismertem meg, hogy néz ki.. más anyuka ebben az esetben nem kérdezgetné hasonlókról a lányát...


szval most van egy fiú akibe beleszerettem és ő is belém és tényleg nagyon komoly a dolog:) és szeretnék vele találkozni csak a baki ott van hogy 4-5 órára van tőlem:s és ahhoz pénz kell hogy eljussak és nem fognak a szüleim csak úgy egyedűl elengedni 5000ft-tal h azt se tudják mivan miért megyek..tényleg nagyon szeretem..de nem tudom h lehetne megoldani, hogy a szüleim azért tudjanak róla... de apum ne csinálja a "jajj de hamar felnőttél kislányom, meg folyton bámullak, mert szép vagy" hülyeségeit..nem gondoltam volna h egy apuka tudja ennyire furán kezelni h a lánya nem akar folyton otthon lennni...stb.. és már nagyon kényelmetlen ez nekem...bocsi h hosszan írtam le:S


2010. júl. 7. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
ahh boldog fiatalkor. Beszélj meg nyugodtan mindent őszintén a szüleiddel, én a leírásod alapján azt látom, hogy igenis érdekli őket, hogy mi van veled. Jó szüleid vannak, becsüld meg őket!
2010. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attol, hogy anyukad nem kerdez toled alandoan mindenfele dolgokat, te meg megkerheted, hogy uljetek le beszelgetni.

Tedd meg, beszelgessetek es akkkor elmondod neki, biztos van rad nehany perce, ha szolsz neki.

2010. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!