Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez már függőség?

Szerintetek ez már függőség?

Figyelt kérdés
Mármint internetfüggőségről van szó. A férjem hazajön délben, eszik és már kapcsolja is be a gépet, mondván, hogy csak gyorsan megnézek valamit. Ez tart addig, míg a gyereket le nem fektetem, mert akkor ő is megy lefeküdni, mert már "nyugalom" van, nem zavarja semmi és senki. Én mindig mondom neki, hogy inkább a gyerekkel foglalkozzon, minthogy netezzen. Majd alvás után visszamegy dolgozni, hazajön 5 körül, eszik és egy kicsit játszik a gyerekkel, de csak azért mert már nagyon ideges vagyok, ha a gép közelébe megy, majd ismét leül 2-3 órahosszára. De tök felesleges dolgokat nézeget.
2010. júl. 7. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

pls miket nézeget?

engem lehet függőnek mondani meg nemis!

volt olyan hét ( 1 ) amikor egy bizonyos játékkal 80 órát jáccottam!

Nem vagyok függő mert eltudok tőle szakadni csak élvezem a játékot!

Nekem nem azér szólnak me sokat gépezek hanem mert soklesz az áramszámla!

de könyörgök a mai világba mi nemsok?

2010. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Sajnos szerintem az!Én nekem ugyan ez a problémám!Csak azzal a külömbséggel,hogy mi most várjuk első babánkat!Nagyon tartok tőle,hogy ha megszületik a baby,akkor is ezt csinálja:(Azt pedig már nem fogom tűrni!!Tuti,hogy totál ki fogok akadni és hatalmas patáliát csapok!(már most is nehezen bírom)Vagy kikapcsoltatom a netet!REmélem megtudjátok oldani valahogy!Sok sikert!Majd azért írd meg,ha valami beválik:)
2010. júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Mostanában az én vőlegényem is ezt csinálja. Nem rég vettünk laptopot, ismerkedik vele, ok. De már 2 hónapja meg van, és mindig előtte csücsül. Ha dolgozom és ő éppen nem, akkor ok, de ha hazamegyek is. Már szóvá tettem neki, megmondtam, elviszem a csatlakozó dugót otthonról. Mielőtt késő lenne. Haragszom ezért, pedig azért még nem annyira durva. Viszont ha szólok neki, hogy hozzon be valamit, vagy segítsen kiteregetni, mindig azt mondja: mindjárt. És az a mindjárt vagy negyed óra, és harmadszor kell rászólni.

Nem jó dolog ez.

Bár én sejtem, hogy azért van, mert stresszelek mostanság és kevesebbet foglalkozom vele. Szóval nem csodálkozom annyira.

2010. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
elviszed a dugót? mi vagy te az anyja?
2010. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem a nagyobb probléma a függőségnél itt, h lenne esetleg más dolga is, mondjuk a házkörül, ne adj isten egy kis besegítés a házimunkába, de ahogy mondod, felesleges dolgokat néz....mondjuk, ha teszem azt házakat keresne, nézne, mert épp nagyon aktuális lenne, v emailezne munkaügyben....akkor még hagyján.....

függőségnek függőség, de ha akarná azért abba tudná hagyni

2010. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
azt mondják, hogy valami onnantól függőség, ha gátol a mindennapi tevékenység ellátásában. Mondjuk a gyerekkel való törődés vélhetően ilyen elfoglaltság....
2010. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább azt gondold végig, hogy mi elől menekül a férjed a számítógépezésbe. Mi frusztrálja, mi zavarja, ami miatt kibúvót keres. Mennyi idős a kicsi? Változott valami köztetek a születése óta? Mit változtál te a gyerek születése óta?
2010. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"elviszed a dugót? mi vagy te az anyja?"


muszáj keménynek lennem :-))


Azért nem kell komolyan venni. Nem tenném meg soha. Legfeljebb eladnám a laptopot :-))

2010. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minél jobban b@sztatod, annál kevésbé lesz kedve az időt veled és a gyerekkel tölteni.
2010. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!