Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell, hogy legyen látható...

Kell, hogy legyen látható sérülésem ahhoz, hogy feljelenthessem apámat?

Figyelt kérdés
Már elmúltam 18 éves, szóval nem hiszem, hogy a gyámügyet nagyon érdekelné a dolog, meg nagyon megverni nem szokott, csak a hajamat ráncigálja, meg fenyegetőzik.
2010. júl. 6. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el. Szadista apa, semmi tisztelet nincs benne, ne legyen benned sem.
2010. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hova és miből?:( eddig nem engedtek dolgozni, egyetem alatt meg nem merek egyből, egy félévet mindenképp ki szeretnék próbálni, hogy hogy bírom...
2010. júl. 6. 15:54
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Akármilyen kemény egyetem is, lehet mellette dolgozni. A kreditrendszer ezért jó! Lehet, hogy nem fejezed be 6-7 félév alatt, vagy nem tudom mennyi, de sokan csúsznak és nem azért mert dolgoznak, hanem mert nem tanulnak.

Én a helyedben nem maradnék otthon az biztos. Lehet kérni egyetemen is szociális támogatást, lakhatási támogatást, jó tanulásért ösztöndíj is jár. Létezik rendkívüli szociális ösztöndíj is és van ugye diákhitel is.

Nem kell megijedni! Állj a sarkadra!

Nem mondom, hogy könnyű, de megoldható, és a helyedben ezt az utat választanám.

2010. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

kerüld amennyire lehet..

a végső megoldás pedig az lehet, ha te költözöl el!

anyukád mit szól ehhez?

mindenesetre ne huzd fel apukádat és akkor nem bánt...vagy?

2010. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyár van, próbálj meg alkalmi munkát keresni. Esetleg keress olyan albérletet, ahol csak egy szobát kapsz és nem pénzt kérnek érte, hanem pl. időseknek be kell segitened a vásárlásba, takaritásba stb. Az egyetem min.4 év, addig vagy otthon laksz és elviseled ezt vagy megpróbálsz valamilyen kitörési lehetőséget találni.Nem irtad, miért bánt ? Gondolod,hogyha feljelented, jobb lesz a helyzeted ? Én nem hiszem.
2010. júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mindenképp fogok egyetem alatt dolgozni, de első félévben még nem szeretnék. próbálom kerülni, de akkor meg azért ordibál velem, hogy miért zárkózom be a szobámba, és nem vagyok velük. anyát nem érdekli, ő általában csak telefonál...úgy tudunk meg mindent róla, hogy halljuk, ahogy a telefonban meséli valami "idegennek"...
2010. júl. 6. 16:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Korrepetálj.
2010. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet, köszönöm:) nem tudod véletlenül, hogy hol lehet korrepetálásra vágyó diákokat találni?:)
2010. júl. 6. 17:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Kolesz nem jöhet szóba?
2010. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem vennének fel:( budapesti vagyok, nincs testvérem, két dolgozó szülő nevel:(
2010. júl. 6. 23:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!