Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi időt töltesz egy nap...

Mennyi időt töltesz egy nap főzéssel? És egyéb házimunkával? Mennyit a párod, többi családtagod?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
14/L Semmit, max egy hónapban egyszer kiporszívózom a szobám. Anyám takarít, apám meg nem velünk él.
2010. júl. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Én naponta kb 2 órát. Főzök, mosok, takarítok, ezt nem mindennap, hanem egyik nap ezt, másik nap azt. A párom semmit sem, de igazából el sem várom tőle. Szeretem a rendet, vasalni viszont nem nagyon, így rá kell venni magam. 30n
2010. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Amíg párkapcsolatban éltem, sok idő eltelt ezekkel a tevékenységekkel. Kifejezetten a hétköznapokat utáltam, mert 17.15 - 17.30 körül értem haza a munkámból, utána kezdhettem neki sütni-főzni. Jobb esetben így, ha még a hozzávalókat is meg kellett vennem, akkor még rosszabb volt, mármint a főzöcskézéssel való időtöltés. Semmi szabadidőm nem volt. Hétvégén: szombat délelőttöm is ezzel telt, előtte piacra, utána haza, főzés, eltelt kb. 2 óra hossza, aztán egyéb házimunka.

Amióta szingli vagyok, sokkal több a szabadidőm. Nincsenek nagy igényeim az étkezés terén (pláne mert fogyózom is), egyedül élek, nem mással plusz, így a takarítás is ritkább.

2010. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Majdnem az egesz napot,mindig talalok valamit.Ami a legrosszabb hetrol-hetre ujra es ujra uyanazt megcsinalni.A parom a fuvet nyirja,de tenyleg mindenben segit,ha megkerem.Ezt olyankor szoktam,ha a szekrenyt kell arrebb huzni v.ilyesmi.
2010. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1 óra főzés, de párom pucolja a zöldségeket. Párom porszívózik heti 1-2 órát, én mosok, együtt teregetünk, én vasalok, én nyírom a füvet, gondozom a kertet, ő jár postára, ügyeket intézni, és együtt vásárolunk.
2010. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap kb. 1,5 órát. Hétvégén mondjuk úgy 5 órát, de ebben benne van takarítás, főzés, mosás ( az igazi nagy takarítás nem).

Párom a kerttel naponta kb. fél órát, hétvégén 2 órát. Ő munka után a műhelyben dolgozik. Általában valami házhoz való dolgot javít, készít.

2010. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én csak ritkán főzök, azt anyukám szokott. Takarítani mindketten szoktunk, én bent sokkal többet, neki inkább kint van a kertben sok dolga. Napi fél-2 óra, attól függ, hogy épp milyen az idő kint, ha sár van akkor ugye több felmosás... Ha épp a portörlés is esedékes, akkor is több... Nagyon ritkán van, hogy majdnem egész nap csak takarítok, hogy minden rendben legyen, persze szünetekkel.


18/L

2010. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hétköznap, ha kell főzünk, mivel csak ketten vagyunk nem fogyasztunk sokat. Egyik nap én főzök, a másik nap a férjem. A munkákat megosztjuk minden téren. Így több időt tudunk egymással tölteni.
2010. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!