Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit készítsek/vegyek neki?

Mit készítsek/vegyek neki?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja megsimerkedtem egy fiúval(16) beszélgettünk msnenen, mostanában már 2 randi volt(még csak puszi). Közeledik a szülinapja de nem tudom mit készítsek vegyek neki.Az jó lenne h akkor csókolnám meg először?

15/l


2010. júl. 4. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Annak biztos nagyon fog örülni.:D
2010. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég kevés információból kellene gazdálkodnunk,ami elég nehéz.

Ha van valami hobbija,ami nem drága,vehetnél neki egy ahhoz kapcsolódó dolgot (pl.ha szeret fényképezni,vehetsz neki egy szép fényképtartót - később,esetleg egy közös képet is beletehet).

Esetleg süthetnél valami finomat,biztos örülne neki.Valami olyat,amit szeret és nem túl bonyolult (tehát ha sósat szeret,akkor ne édeset süss,inkább pogácsát.)Szerintem örülne neki;)

A csók is nagyon jó ötlet!

15/L

2010. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
vegyél neki valamilyen karkötőt, egy kedves képeslapot, hobbijával kapcsolatos dolgokat, csók, de készíthetsz neki maffint is és becsomagolod szépen, vagy egy szép marcipánt, vagy készíts neki gyöngyből valamit, mondjuk vannak ezek a vasalhatós gyöngyök hozzá egy szívecske vagy bármi más forma és összevasalod, vagy készíthetsz te magad is karkötőt nyaklánncot, pici aranyos csokikat, de ne ilyen nagy bon-bont hanem csak egy egész picit, vagy ha van valami közös dolgotok vagy közös emléketrk azzal kapcsolatban.
2010. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!