Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen anya az ilyen?

Milyen anya az ilyen?

Figyelt kérdés
Ha átjönnek a barátnőim játszani akkor addig nem is ehetek amig itt vannak. Sajnál mástól egy szelet kenyeret...És ha üdítőt adok nekik akkor azt mondja hogy ne öntsem tele a poharat...Mag azt mondta hogy ha eszek csokit vagy cukrot akkor ne adjak másnak belőle.Ha én átmegyek hozzájuk akkor meg any anyukájuk kínálgatnak mindennel de már nem merek semmit elfogadni. Anyu hogy lehet ilyen irigy? Ja meg most azt mondta hogy nem jöhetünk be a lakásba játszani,pedig kint 35 fok van. L/11
2010. júl. 3. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg tőle, hogy mért nem kínálhatod meg a barátnőidet. És mondd meg neki hogy náluk mindig kínálnak, és hogy ezt viszonozni kéne.
2010. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Anyukád mit fog csinálni, ha valamelyikőtök rosszul lesz a nagy melegtől? Hazaküldi?
2010. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes.

Az ő barátait megkínálja valamivel, ha hozzátok mennek? Ha igen, akkor mondd meg, hogy ők pedig a te barátaid, és tényleg azt is, hogy a szüleik megkínálnak téged.


Ha ennyire izgul a tiétek miatt, akkor vedd rá, legyen otthon málnaszörp, lehet vajas, vagy zsíros kenyeret tálalni, esetleg palacsintát sütni. Bár ebben, hogy azt megcsinálja, leírásod alapján én magam sem bízom. :(

2010. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy nincs elég pénzetek arra, hogy másokat is etessetek?
2010. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk mindig van szörp, hogy a gyerekek barátai ha jönnek azt tudjanak inni, mert olcsó és a víz ingyen van, legalább nem a 200-300 ft-s üditőt isszák ami csak 2 liter! Kenyér meg mindig van, ha éhesek, 1-2 szalámiz vagy parizert vajjal nem sajnálok, sőt sok barátjuk itt is szokott ebédelni.

Vedd rá anyukád, hogy vegyen szörpöt, olcsobb és több...

35/N

2010. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
vagyis nincs ingyen a víz, elírtam, bocsi, de jobb ha a csapból jön mint a boltbol !:)
2010. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

SAJNOS VAN ILYEN SZÜLÖ ilyen a természete és kész.Te azért veszed észre ezeket a dolgokat mert nem ugy gondolkozol mint anyukád.Szerencsére.

Én felnöt a testvérem is ilyen furcsa természetü ,ezt kell elviselnem.

Tipp: mond anyukádnak,vegyetek nagyon olcso üditöt-kekszet,tegyétek erre az alkalomra férre.És nem fogod a drága jóminöségű gyümölcsleveket öntögetni a barátnöknek.

ropi 100ft kukorica pufi még olcsobb,csipsz is van 100ft körüli és van 100ft-t körüli üditö is ,SZÖRP!!!Tedd szép tálkába ,szép pohárba és fincsi is lesz!!!

2010. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De pénzünk az van.
2010. júl. 3. 13:55
 9/13 A kérdező kommentje:
Múltkor amikor átmentem az egyik barátnőmhöz akkor átkísért anyu is, beszélgetett a barátnőm anyukájával és akkor megkínáltak engem colaval és akkor mondta anyu hogy jó nekem a víz is. Szerintem ő lett volna a legjobban felháborodva ha vizet kap inni.
2010. júl. 3. 14:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Anyukádnak vannak barátnői? Lehet, hogy vele van a baj, és irigyli, hogy neked vannak barátnőid. Szerintem többet kéne társaságban lennie. :O
2010. júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!