Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » :( Mit csináljak? A többi...

:( Mit csináljak? A többi lejjebb. (csak normális válaszokat lécci) :(

Figyelt kérdés
A báttyám folyton piszkál,fenyegetőzik,folyton megver de ha issza ütök((nem nagyon tudok)mert ő (16ésves fiú,én 12éves fiú)és nem tudok mit csinálni,anyának nem montahatom meg mert megint megver...és van egy másik is hogy minden csaj az övé ha találkozunk valakivel az utcán akkor már puszi puszi meg minden engem meg le sem szarnak a lányok(pedig nem vagyok csúnya gyerek)és ez is bosszant mit csináljak???:(
2010. júl. 2. 15:12
 1/8 Funktasztikus ***** válasza:
100%
ne járj sehova a báttyáddal szard le..:D
2010. júl. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

menj el kondizni :D

ott megerősödsz és majd vissza fogsz tudni ütni.

de am szerintem csak kakaskodik a bátyád. majd kinövi.

2010. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj én is mindig verekedtem a bátyámmal meg a nővéremmel pedig lány vagyok!:) szokj hozzá, ez az átka, hogy kistesó vagy. Amúgy meg akor ne futkozz a bátyáddal! És 12 évesen ne akarj csajozni kicsi vagy te még ehhez!:D
2010. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Most olvastam egy novellás könyvet a Wyoming-i farmerokról, abban volt hogy egy kis srácot mindig vert a bátya, és teljesen ki volt tőle. Mire az apja azt javasolta, hogy ha nem tudsz visszaütni akkor amikor ő megüt, csináld akkor amikor nem számít rá! Példa: amikor alszik, ül a wc-n, amikor bejön az ajtón...stb

Csávokám be is tartotta és egy idő után már nem bántotta a bátya:D

2010. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

15:25 ez nagyon jóóóóóó, most elképzeltem amikor üti a bátyját amikora az alszik, vagy a WC-n ül !:D

kipróbálhatod ezt is !


Járj el vmilyen küzdősportra !

Azt a lányok is szeretik, mármint az olyan fiúkat, de még tényleg kicsi vagy csajozni ! és ne keress inkább barátokat akikkel lóghatsz ne a bátyáddal mászkálj !

2010. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Te 12 évesen már csajozni szeretnél?!


Amúgy meg a bátyád ellen annyi, h próbálj meg valahogyan visszavágni..ha kis dologgal, akkor azzal...de egy idő után megunja. Meg ki is növitek ezt a cívódást majd.

2010. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én titokban edzeném magam.És ha megint kötözködik, vagy megpróbál megverni, akkor megmondanám neki, hogy "nem ajánlom neked, hogy megüss többet!" és ha nem fogadja meg akkor úgy odaütnék neki, hogy örökre megjegyezze, hogy már nem gyűrhet le téged oylan könnyen.

Ha akkor ütöd meg amikor nem számít rá, akkor előbb utóbb rájön, hogy azért teszed akkor, mert nem mersz vele szembekerülni máskor.


Attól függetlenül ne hagyd magad!

A csajok meg megvárnak!

2010. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon kössz a válaszokat:)megfogadom őket:D
2010. júl. 3. 10:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!