Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen fazonú ruhát ajánlanáto...

Milyen fazonú ruhát ajánlanátok esküvőre?

Figyelt kérdés

A nyáron esküvőre megyek és nem tudok dönteni.

16 éves lány vagyok, 160 cm, 60 kg, nagy cicikkel, széles csípővel.

Pántos vagy pánt nélküli vagy valami mást?


2010. júl. 1. 18:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem ez is bejön: [link]
2010. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez egyáltalán nem illik esküdőre, úgyhogy ilyen kedves kérdező fel ne vegyél! (bocsi nem leszólás akart lenni, csak én már voltam több esküvőn is.. és ez tényleg nem illik oda)
2010. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Akkor mi "illik"?Ha jól érzi magát benne,nem feszeng,laza,könnyű viselet akkor......Miért ne lehetne ilyet viselni?Ne hari de nem értem!
2010. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én csak azért mondtam, hogy nem illik, mert én eddig amelyik esküvőkön voltam ott kicsit elegánsabban volt mindenki felöltözve: kisestélyi meg öltöny stb. ez a ruha padig inkább ilyen kis nyári lenge cucc (legalábbis szerintem) de nyugodtan javítson ki, aki máshogy érzi, mert lehet csak én látom így:)
2010. júl. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez az utolsó link tényleg inkább egy strandra való ruha, vagy simán városban császkálni, az elegánstól messze áll. Én is megyek esküvőre mostanában, de fogalmam sincs még mit vegyek fel, én egy kicsit teltebb vagyok, mint a kérdező és sokkal magasabb is, de hálistennek arányos, de azért kivágott ruhát nem választanék, szerintem pántosat vegyél, mint az első linken az a lila, nekem tetszett és szerintem jól is állna ilyen testalkathoz, mint a tiéd.
2010. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettetek!
2010. júl. 1. 21:58
 17/20 A kérdező kommentje:
Az utolsó linken tényleg nem esküvőre való az a ruha, de mindenki döntse el maga, hogy mit venne fel! :)
2010. júl. 1. 21:59
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha ilyen az alakod, akkor A-vonalú ruhát válassz mindenképp! :) Amelyik ápol és eltakar, de mégis elegáns és szexi! ;)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem 16 évesen ne mutogasd a cicidet.


Ha pesti vagy, az Árkádban van egy Dress Shop (a Dress biztos, a végében nem vagyok 100%-ig biztos, de valami ilyesmi), jó áron lehet alkalmi ruhákat venni, sok fazon, szinte mindeféle szín. Próbálj fel többfélét.

2010. júl. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még:)
2010. júl. 2. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!