Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Hétfő este 10 óra...

Szülők! Hétfő este 10 óra van. A 19 éves fiatok nem jött haza. Mit csináltok?

Figyelt kérdés
Általában délután 2 óra felé már otthon van, és utána a szobájában tanul. Ti délután 2 órakor végeztek a munkával. A fiatok nem szokott elmászkálni hétköznap, vagy ha elmegy valahova, szól. Ilyen nem történt. Mit csináltok? Mit éreztek?

2019. febr. 7. 18:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
6%
Kizárnám a lakásból amúgy felnött férfi mit izguljak
2019. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem akarok lépni otthonról, csak kíváncsi voltam, hogy ti mit csinálnátok ebben a helyzetben.
2019. febr. 8. 07:58
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk, ha megváltozik a megszokott rend és nem tudok róla, hogy valahova mennek, akkor aggódom. A gyerekeim tudják, hogy paramami vagyok, nem néznek rám ez miatt rossz szemmel, nem menekülnek tőlem, tudják, hogy nem a szabadságukat irigylem, hisz oda mennek, ahová akarnak, hanem ők magukat féltem, mert szeretem őket. Ennyi. Ha az én fiam nem jönne haza ilyen megszokott rutinok tudatában, akkor bizony nagyon aggódnék és ha másnap sem jön, akkor a 24 óra elteltével mennék a rendőrségre. Mert ugye 24 óra után foglalkoznak csak egy eltűnéssel.
2019. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele a fordított helyzetbe, te mit csinálnál, mit éreznél, ha valamelyik szülőd nem menne haza a szokott időben és elérni se lehetne és máris megvan a válasz a kérdésedre.
2019. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Hat velunk ez megtortent. Ejfelkor mar hivtunk valamlyen szamot, ahol arrol kehet erdeklodni azna bevittek e ilyen olyan nevu embert valamelyik korhazba. Szerencsere nem vittek be. Elotte az osszes csaladtagot, elvileg koozeli baratot is kerdezgettunk tudnak-e rola es a munkahelyet is. Mvel senki nem tudott semmit es aznap be se ment a munkahelyere na akkor paraztunk ra es hivtuk fol a korhazi bejelentot es a rendorseget is. De a rendorseg mondta meg ok nem foglalkoznak ezzel ha ennyire keves ideje "tunt" el.

Vegul valaki meguzenhette neki, hogy mi mar a korhazakban kerestuk es a rendorseget is hivtuk (valamelyik baratjanak biztos mondtuk), erre hirtelen fel tudott minket hivni es leszidni, hogy ne hivogassuk a rendorseget nincs vele semmi baj es szalljunk mar le rola. (Kesobb derult ki drogozott, es jo hogy ideges lett a rendorseg szora.)

2019. febr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!