Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez gáz? Ti mit csinálnátok?

Ez gáz? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

arrol van szó hogy elegyunk 1 helyre "nyaralni" a családal abba a városba ami a 2. othonunk

és én ott nemismerek senki és semmit (vagy 2 napot voltam ott eddig)és nincs is nagy kedvem oda menni

neveloapum mivel ott lakik a munkalya miatt anyummal ok mar jobban ismerik a várost

kijelentették nekem hogy szereznek barátokat...

mar 2 sráccal dumaltak is allitolag hogy ismerkedjenek velem meg ilyenek

micsináljak

félek ettol is!mint minden uj dologtol

hogylegyen!

am 17/f


2010. jún. 30. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

én biztos nem örülnék neki, ha a szüleim próbálnának barátokat keríteni nekem, úgy érezném,hogy csak muszályból állnak velem szóba, és az is lehet,hogy nem is lennének szimpik. Had döntsem el én, kivel szeretnék barátkozni.

Szintén félős vok :D

2010. jún. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Vigyetek nyelvtan könyvet.
2010. jún. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

mond meg anyukádnak,hogy ne ő szerezzen te helyetted barátokat.

egyébként ha már megbeszélte velük akkor ismerkedj meg velük lehet ,hogy jó barátságot köttök ki tudja.

Én is félek az új dolgoktól,de majd alakul minden magától :) ezeken ne görcsölj csak rosszabb lesz.

2010. jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne félj az újtól,jót hozhat:D

És hát mondd meg a drága anyukádnak,hogy ne szerezzen helyetted barátokat!:P

2010. júl. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne félj, lehet, hogy jó fejek lesznek, ne utasítsd el egyből ezt a dolgot. Majd kiderül, ha nem szimpik, nem muszáj velük barátkoznod, de ha jó fejek lesznek, jól ellesztek a nyaralás alatt, és nekik még további barátaik is vannak. Megértem, hogy félelmetesek az új dolgok, de sokat nyerhetsz vele, ha legyőződ a félelmed, és nyitott leszel új emberek felé.
2010. júl. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!