Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek ha anyum nem mer...

Mit tehetnek ha anyum nem mer eljonni apamtol?

Figyelt kérdés
AZ a helyzet hogy nem mer eljonni mert fel hogy ha eljon be fog menni a munkahejere es ott midneki elott fogja szidni meg bantalmazni es fel hogy majd mit fognak mondani? Szerintetek mit tegyen anyum teljesen ki van de nem mer eljonni mert fel.?
2010. jún. 28. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne féljen. Lépjen! Az számít ki mit szól? Mikor rettegtek.
2010. jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan jöjjön el.Apád fenyegetőzik ha nem tetszik neki,akkor meg kell említeni a rendőrséget és vissza fog venni a hangjából.
2010. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szerintem bíztasd és bátorítsd őt.

Esetleg jelezhetné a főnökének, vagy a közvetlen kollégáinak, hogy milyen döntést hozott és előfordulhat, hogy a férje a munkahelyén is zaklatni fogja. Ezzel megelőzi azt, hogy a kollégái meglepődjenek és esetleg hosszadalmasan kelljen utána magyarázkodnia.

2010. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves masodik...nem fela rendorsegtol sem...azt mondta ha megoli ugysem marad 2 evnel tobbet bortonben..elintezi...es senki nem mer tenni ellene semmit...
2010. jún. 28. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki mikor elintézem minden válasza. előbb ki jövök én a börtönből mint te a temetőből.
2010. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolso nem ertem eppen a valszod elmagyaraznad?:s
2010. jún. 28. 22:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet?Megoldódott a probléma?
2010. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azota eljot...:):) Es most mar teljesen mas minden csak felek h visszamegy..:S:S
2010. aug. 31. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!