Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnád vagy sem?

Elfogadnád vagy sem?

Figyelt kérdés

ELMÉLETI KÉRDÉS!


Tételezzük fel, hogy megkapnád ezt a lehetőséget: Ha AZONNAL és szó nélkül kilépsz a családod, barátaid, szerelmed, ... életéből, de úgy hogy SOHA ÉS SEMMILYEN módon nem lépsz velük kapcsolatba többé, akkor nekik amíg élsz sínen lesz az életük.


Minden hónapban kapnak egy akkora összeget, aminek te a negyedét sem tudnád nekik adni.

Ha a gyereked egyetemre akarna menni, soron kívül fel lenne véve.

Ha a nagyidnak kéne egy ápolási otthon, akkor megkapná a legelitebb hazait, ingyen.

Ha a párod beteg lenne, és szerv kellene neki, soron kívül kapna.

Ha apádnak jogi ügye lenne megúszná.


Ilyen és hasonló szintű jövőjük lenne, AMÍG nem keresed őket!


IGEN vagy NEM



2018. dec. 27. 01:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ugye nem az a szitu, h. magas életbiztosításod van, és öngyilkos akarsz lenni?

(Ismerősi körben volt egy férfi, aki így akarta bebiztosítani szerettei anyagi jólétét, arra közben nem gondolt, mekkora űrt hagy maga után...)

2018. dec. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha belegondolnék, hogy a tesóm csak úgy kilépne az életemből, akkor nem tudnék neki megbocsájtani azzal, hogy ő küld nekem havi összegeket.

Nem.

2018. dec. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Andizsuzsi ***** válasza:
Az én páromnak van új szerve. Soha az életben nem volt akkora szüksége rám, mint a műtét után. Nem csak fizikailag, hanem lelkileg is. Ha elhagytam volna a műtét előtt, valószínűleg végig sem csinálta volna.
2018. dec. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én így is meg tudom nekik ezt teremteni.
2018. dec. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
30%

Ez így eleve képtelenség. Egy büntetőjogi ügyet azzal, hogy te önként száműzetésbe vonulsz és kirekeszted magad a családodból,nem lehet megoldani. Ha bűnös vagy, és ezt rád lehet feketén-fehéren bizonyítani,akkor a büntetést nem úszhatod meg, és persze ha más csinál valamit, azt helyette nem vállalhatod át, mert ha kiderül - és azért előbb-utóbb ki szoktak az ilyen dolgok derülni manapság - akkor téged is és ŐT IS - duplán, vagy akár sokszorosan megbüntetnek. (Téged azért mert "falaztál" neki, őt meg azért, mert nem vallotta be önként és kibúvókat/bűnbakot keresett.)


Az egyetem az tudáson, teljesítményen ill. pénzes iskola esetén kőkeményen a pénzen múlik, nem azon, hogy te ott vagy-e a háttérben érzelmileg, vagy nem. Azon múlik, hogy van-e az adott személy családjának komoly anyagi háttere, vagy képes-e saját maga előteremteni azt, avagy sem.


Az ápolási dolog szintén kőkemény pénzkérdés. Itthon is van kiváló magánklinika rendszer, meg az állami kórházakban is mindenütt van kiemelt ellátás (olyan kórtermek, ahol nem rohad a fal, nem penészedik a szoba és van tévé, meg egyénileg választott emelt szintű ellátás) , de mindkettő pénzkérdés.

2018. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Képtelenség még elméleti szinten is. És nem, nem lépnék ki: ugyanis SEMMIÉRT nem tömnék pénzzel a családodat olyan szinten hogy az mindig mindenre elég legyen, és semmi nem ér annyit- pláne nem egyetlen ember eltűnése hogy ilyen szinten előnyökhöz juttasson valakit. . Értelmetlen a kérdés.
2018. dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

NEM NEM és NEM


Soron kivül szervet kapni undorító főleg ha másnak nagyobb szüksége van rá.


Nincs gyerekem és nem is lesz.


A nagyim már igyís otthonban van,és nem fizetek érte.


Apám meg nyugodtan megrohadhatna egy börtönben.


és bármi egyéb hasznuk lehetne,válaszolni tudnék miért nem érdemlik meg.

2018. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hülye egy elmélet: ilyen nincs, nem ér ennyit egy ember eltűnése. Akkor már könnyebb elvágni az illető torkát mint milliárdokat kidobni az ablakon.



És miről szól az elméleted kérdező, Hogy ki olyan szánalmasan hülye hogy mártírt játsszon?

2018. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!