Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párod beleszól hogy milyen...

A párod beleszól hogy milyen legyen a hajad?

Figyelt kérdés
Pl:ha le akarod vágatni,akkor mit szól?
2010. jún. 27. 13:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%
A volt barátom nagyon beleszólt, a vonalzón mutatta a 2 cm-t, és zsarolt, ha többet vágatok a hajamból, akkor elhagy. Festésről szó sem lehetett!
2010. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nekem kb majdnem hogy hátközépig ér(4éve hogy növeszteném),de iszonyatosan kócólodik,és (törik)ebből már elegem van.Le akarom vágatni kb vállig érőre,de formásra.De a párom nem akarja,azt mondja nem engedi,de én már nagyon azon vagyok hogy úgyis levágatom.Én kínlódom vele,nem ő.
2010. jún. 27. 13:57
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Mikor visszafestettem a hajamat az eredeti színére (ő a festett hajammal ismert meg és már együtt voltunk akkor majdnem másfél éve) akkor eleinte idegenkedett, de mikor először meglátott az eredeti hajammal felcsillant a szeme és közölte, hogy "De jó! Van egy új barátnőm!".

Aranyos volt, jól fogadta. Igazából semmit sem tilt meg, csak elmondja a véleményét, hogy mi nem tetszene neki.


20/L

2010. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarja, hogy levágassam, így sokáig hagytam is. 6 év után már annyira untam, hogy vállig érőre levágattam, ez nem tetszik neki, de azon kívül, hogy mondta egyszer, nem vitázunk ezen. Engem nem érdekel, hogy milyen a férjem haja, szerintem mindenki érezze jól magát, és ennek nincs több jelentősége.

Tesóm, anyu házasságában meg pont az lenne a furcsa, ha a férjeik beleszólnának, de náluk meg ők szólnak bele a férjük hajába, és meghatázozzák, milyen legyen.


Eredmény: férjemnek nem kell mondani, mégis alig kicsit hosszabb, már rohan a fodrászhoz. A fodrász szerint is azon kevesek közé tartozik, akik figyelnek a megjelenésükre. Apu nagyon hanyag volt, veszekedések közepette menekült az ollók elől, tesóm férjét is úgy kell "hajtani"...

2010. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Szőke derékig érő hajam volt, azt mondta a barátom hogyha befestem és levágatom akkor nem szól hozzám. Na én akkor is befestettem vörösre és vállig érőre vágattam, erre elmondott mindennek, minden nap közölte ötvenszer hogy milyen ronda vagyok mostmár. Ezután persze dobtam is, ha csak a hajam miatt szeretett az elég gáz. Főleg hogy rajta kívül mindenkinek nagyon tetszett.

Ha egy pasi nem képes ilyen változásokat elfogadni akkor mehet a p*csába.

2010. jún. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

off:

utolsó: hova valósi vagy?

on:

nekem csak annyit mondott erről, hogy felőle csinálhatok amit akarok, amíg jól nézek ki :D

2010. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem abszolút nem szól bele,de nem is szoktam drasztikus váltásokba bocsátkozni.Általában ami nekem tetszik,az neki is.Mondjuk ha holnap vörös hajjal haza állítanék,Ő akkor is megdicsérne,és ugyanúgy tetszenék Neki.

Aki a barátnője hajához köti a szeretetét,az egy par@szt egyébként.

2010. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem szól bele,mert én sem szólok bele abba,hogy ő hogyan nézzen ki:D ha beleszólnék,akkor ő is beleszólhatna:D de így nemcsak,hogy nem szól bele,hanem nem is szólhat bele:D:P
2010. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
71%

mi megbeszéljük milyen legyen, amúgy nem nagyon érdekli. Én elmondom, hogy a szökétöl nem szeretnék megválni, ennek alapján variáljuk bele a színeket és a fazont. Neki meg csak annyit kötök ki hogy ne legyen hosszú haja. Ki nem állhatom a hosszú hajú pasikat, nekem férfi kell és nem nö:D

22/L

2010. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
76%

Néha megjegyzi, hogy jobb lenne, ha visszafesteném az eredeti hajszínemet (seszínű szökésbarna, mostanában egyre több ősz hajszállal tarkítva), de amúgy nem. Abból van szokszor elege, hogy panaszkodom, hogy törik a vége a többkilónyi balzsam és pakolás ellenére is, ilyenkor mondja azt, hogy jobb lenne, ha nem festeném. De könyörgöm: 24 évesen már őszülök! Ráadásul az eredeti hajszínem úgy lesápaszt, annyira nem áll nekem jól, annyira szürkének érzem magam vele, hogy annál minden jobb. :)

A vágás nálam annyi, hogy háromhavonta két centit vágatok belőle, nem is igazán lehet észrevenni a különbséget.

2010. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!