Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi hazugságot bír el egy...

Mennyi hazugságot bír el egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Előbb a jelentéktelen hazugságok (pl. ki hívott, ő azt mondja X, közben meg Y). Aztán a kegyes hazugságok (ízlett? -persze- aztán mégsem). Azután már a nagy hazugságok jönnek, amiket 2-3 napos veszekedés követ. Mennyi ilyet bír el egy kapcsolat? Mikor jön el az az idő, amikor az ember azt mondja: ELÉG!
2010. jún. 26. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várnék sokáig.Hamar lapátra tenném. Egyik hazugság hozza a többit, ha tolerálod hülyének fog nézni.
2010. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De olyan dologban hazudik, ami miatt nem is lennék mérges, ha elmondaná az igazat. Nem, ő inkább hazudik valamit, de ez kiderül. És már azért vagyok mérges, mert hazudik.
2010. jún. 26. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem egy normális kapcsolatba beleférnek "kegyes" hazugságok, de csakis akkor, ha elkerülhetetlen (például látod hogy a másiknak rossz napja van, és nem akarod akkor éppen megbántani...), viszont a többi hazugságot elítélem, nem hinném hogy bármennyi is "megengedhető" lenne. Egy párkapcsolat akkor tart sokáig ha mindkét fél őszinte és minden problémát meg tudnak beszélni, közösen tenni ellene, stb, viszont ha az egyik fél hazudik, akkor már az összes többi dolog sem megy, félreértések lesznek, veszekedések, sértődések, stb, én már rég otthagytam volna, bárki is az és bármennyire is szeretem, mert ha ő is így érezne, akkor nem hazudna...
2010. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, ez teljesen így van.
2010. jún. 26. 18:34
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Finom volt a vacsi ?igen ......Megint moslék!

Ki volt az?Á csak egy ismerős......nem tudom lerázni azt a csajt. MELYIK A JOBB VÁLASZ?

2010. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 19:02!

Már csak azért is az első a jobb válasz, mert őszinte. Te otthon azt mondod a sz@r kajára hogy jó?! Ez ahhoz vezet, hogy legközelebb is csak ilyen ételt fognak eléd tenni, mert azt hiszi a feleséged hogy finomat főz, ha pedig megmondod hogy nem ízlik, akkor legközelebb talán jobbra számíthatsz...

2010. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen velem is volt, hogy azért nem mondott el valamit, mert hogy tuti féltékeny lennék. Aztán közöltem vele, hogy az rosszabb ha nem mondd el semmit. Ilyen szerintem el lehet nézni, ha olyan a személy és az inditék. Én nem néztem el, a többivel együtt sem. De amúgy egyet sem !
2010. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

tegnap 19:02!

Mondja el, ha nem ízlik a főztöm, akkor főzök mást,ami jobb.

A ki hívott kérdésre mért kell hazudni? Nem nő hívta, hanem férfi. Azt mondja mindig, hogy a főnöke hívja, közben pedig egy munkatársa hívta sörözni. Ebben mi olyan van, amit nem lehet elmondani?

2010. jún. 27. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!