Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, ha...

Titeket nem idegesít, ha valaki felajánlja a párodnak hogy tegezze, nektek pedig nem?

Figyelt kérdés

Huszonévesek vagyunk,9 hónapja költöztünk ide és az egyik szomszédról van szó. 45-50 körüli hapsi és már a "jó napot" nem jön ki a számon,mert az túl hivatalos így "csók"-kal köszönök neki mindig ami engem zavar mert nem vagyok már kislány. Ráadásul ő engem tegez,tehát nem is tudom hány évesnek néz, vagy mit gondol. Mert ha ő is tisztességesen magázott volna,már rég mondtam volna neki hogy tegeződjünk ha neki nem gond.

Szóval remélem világos a helyzet!:)

Ráadásul a felesége meg olyan fiatalnak néz ki,hogy azt meg nem is tudnám magázni,főleg nem csókolomozni, habár vele 2 szót nem beszéltem még.


2010. jún. 26. 18:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell felajánlanod, hogy tegeződjetek, ha már egyszer ő magától letegezett, nyugodtan tegezd vissza. Majd, ha nem tetszik neki szól. Ha viszont felhozza, akkor joggal kérheted, hogy na akkor most ezentúl ő is magázzon.
2010. jún. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

9 hónap után egyszercsak álljak át a tegezésére? Valahogy én érezném magam hülyének,hogy akkor eddig miért tartottam magam. Sajnos vagy rá várok,hogy térjen már észhez,vagy tartok neki egy illemórát,de azt meg nem lehet normálisan előadni... szóval nemtudom.:)

Tényleg kellemetlen.

2010. jún. 29. 12:05
 13/16 anonim ***** válasza:

Megoldódott már a helyzet? Ha igen, hogyan?


Beszélhettél volna a pároddal is, hogy ha ők már úgyis tegeződnek akkor említse meg neki, hogy neked ez a helyzet furcsa. Vagy egyszer, amikor köszöntök a párod hangosan megjegyzi, hogy "Nahát te magázod xy-t? Azt hittem ti is tegeződtök." Hátha a szomszéd felajánlja, hogy persze tegezd. Ha nem akkor sem olyan kínos, bementek és másnapra elfelejtitek az egészet.

2010. okt. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem és tök ciki!:) Az utcába van egy nő az már jó 50es talán 60, már az is a legelején mondta hogy tegeződjünk, ő meg tán fiatalabb és magázom,szóval szerintem neki ciki. Meg egyébként nincsen ennek arra esze,hogy egy ilyen, mondjuk párom általi beszólásból leessen neki hogy mi a szitu. Legalábbis nekem annó ezt mondták,mikor ezen agyaltam. Max ha nyárig nem változik (már miért változna) s átjön mondjuk megint mikor kint főzünk pálinkázni,akkor majd lehet odabököm neki (iszok vele egyet),hogy na megittuk a pertut? Habár ez is hülyeség. Lesz.rom már egyébként!:)
2010. okt. 23. 16:27
 15/16 anonim ***** válasza:

:DD


Szerintem nem rossz ez a pertus ötlet. Legalább túl lennél rajta... Remélhetőleg sikerrel zárul és a továbbiakban már tegeződtök.

2010. okt. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vagy az jutott még eszembe, hogy esetleg véletlenül tegezd le, aztán kérj elnézést, hogy jaj véletlen volt. Hátha mondja, hogy semmi gond és tegezheted. Habár nem tudom, nehéz ügy mert még arra is gondolhat, hogy mivel visszakoztál eszedben sincs tegezni :DD
2010. okt. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!