Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámnak szülinapja lesz...

Anyukámnak szülinapja lesz júl 3-án, szeretném elvinni a wasabiba oda a futószalaghoz enni, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
A szülinapján csak mondjam neki hogy menjünk el, vagy oda csalni valahogy? meglepetésnek szeretném.
2010. jún. 26. 13:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah és 13/f vagyok.
2010. jún. 26. 13:24
 2/7 anonim ***** válasza:

Budapest és ázsiai kajás ez ugye? Ha szereti az ilyesmi ételeket...

Jobb tisztázni, hogy "programot" szervezel, hogy ne vásároljon be, ne kezdjen el főzni otthon. Nem feltétlen kell elmondanod hova mentek, az legyen meglepetés. Nekem ez a véleményem, de várj más válaszadókra is. :)

2010. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, igen szereti az ilyeneket.
2010. jún. 26. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon boldog lesz anyud. Mgekérdezhetem,a pénzedet gyűjtödet össze rá??


És mi lenne,ha meglepnéd egy saját sütésű tortával,és amikor átadod,akkor mondanád,h van még egy meglepid...

2010. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Dolgoztam, csak muffint tudok sütni.
2010. jún. 27. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:

ügyes vagy nagyon,anyud bizti nagyon boldog lesz!!!

ha az én fiam csinálna ilyent tutti elbőgném magam örömömben..de a fiam még csak 2 éves.

2010. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:))
2010. jún. 27. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!