Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy megtaláltam az Igazit?

Figyelt kérdés

Ő volt az első barátom: 13 éves voltam, amikor megismerkedtünk, akkor együtt voltunk 10 hónapot, amolyan gyerekszerelem :)

1 évig nem beszéltünk

Múlt évben újra összejöttünk, és nemrég szakítottunk... :(

De érzem, hogy megint össze fogunk jönni.. Még mindig szeretjük egymást, mindig mindenben kitartunk egymás mellett. :)

Amikor nem volt szerepe az életemben, mindig idegroncs voltam... :S De amikor tudom, hogy "velem van".. Akkor minden olyan jó... :)


16/L


2010. jún. 26. 11:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyi esélye van, mint annak, hogy mégsem ő az. Ezt úgyis csak az idő dönti el. Egyébként miért fontos az, hogy ő-e az igazi? Az a lényeg, hogy boldogok legyetek együtt, tart amíg tart. Ha valóban ő az igazi, akkor a sírig szeretitek majd egymást, ha meg nem, akkor majd jön más.
2010. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
25 éves a lányom, a párja úgy szintén. 14 éves korukban ismerkedtek meg. Volt nagyon hosszú szünet is a kapcsolazukban egymás nélkül. De mindenkor egymást keresték, most együtt vannak 4 éve!
2010. jún. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Ezt Neked kéne tudni,hogy ő az igazi vagy sem.Miért mi döntsük el helyetted?

Nekem az első pasim(16 éves voltam akkor)a legjobb barátom,már közel 10 éve.Olyanok vagyunk mint a tesók.El sem tudnánk képzelni,hogy újra együtt legyünk,pedig akkor nagy volt a l'amour.Szóval belőletek is bármi lehet még, de nem akarlak elkeseríteni...felmelegítve csak a töltött káposzta jó,és bár szarul hangzik,tényleg így van!!!Tapasztaltam. (28/N)

2010. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges,de semmi sem biztos!Ebből kiindulva lehet még az életben kb. 625 457 darab pasid,de az is lehet,hogy Ő lesz az Igazi!Ez sok mindene múlik.Majd megoldja az idő,és a Sors.
2010. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
jézus!még csak 14 éves vagy!sok víz fog még lefolyni a Dunán!
2010. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
bocs 16
2010. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

de örülnék, ha 1 év után mi is összejönnénk újra.. :(

kevés az esély rá, de én még mindig reménykedem =/ aug.ban lesz 1 éve, hogy szakítottunk, én mégis úgy érzem, hogy ő még mindig hozzám tartozik, ha eszembe jut 1-1 beszélgetés, egy szép pillanat, másnap úgy érzem, hogy jajjdejó, ma is találkozunk, vajon ma mi lesz?

De sajnos rá kell jönnöm, hogy csak egy köd volt, aminek gyorsan el kell szállnia. =/ Úgy érzem ő az igazi (első is egyébként), de nem keres, pedig én már próbálkoztam.. :S

Nah bocsi, nem témához kapcsolódott..



Nem lehetetlen, hogy ő az igazi, bár az elsőnél mindenki úgy érzi szerintem. Ez idővel úgy is kialakul majd, ha ő is ugyanúgy érez irántad, nincs gond. :)

2010. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

15 éves korom óta vagyok együtt a párommal első szerelem és most is együtt agyunk de nem szakítottunk épp ezért mert ő az Igazi épp ezért kitartunk egymás mellett jóban rosszban!


De a tiétek olyan se veled se nélküled kapcsolat ami nem igazán vezet jóra, ha valóban kitartotok egymás mellett akkor miért is szakítotok?


22/l

2010. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
de ha szünet kell nektek akkor az nem kapcsolat. vagy elégszar kapcsolat.bocsi. lehet h azért szereted ennyire mert ő az első. első szerelmemet 2éve láttam megelőször azonnal belezugtam. azota voltunk szerelmesek is,legjobb barátok sokáig, mostmeg utáljuk egmást de mégis hiányzunkegymásnak szoval elégbonyi és n még ezekután se tudok semlegesen érezni iránta sőt sztem soha:) mert ő az első. vmit még akartam irni de elfelejtettem:) namind1. 16l
2010. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
jajtudom! azh lehet h neked is ezvan h első szerelem és nemtudod kinőni de probálj megtovábblépni mert ez igy nem lesz jo a jövöre nézve h szüneteltek folyton. és ha már terhes leszel és akkor hagy ott? és mi a garancia rá h mindig visszajön? inkább olyan pasival legyél aki jobanrosszban kitart melletted ésigazán szeret és nemcsak egyfajta tartalékok vagytok egymásnak. előző voltam:)
2010. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!