Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudok a temetésre pénz...

Hogy tudok a temetésre pénz szerezni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy szép koszorut és elmenni szegedre a barátom temetésére (talán ps fourmon is olvashatátok 16 éves konzolosok srác meghalt :'(....)

Én a barátja voltam én 14 éves vagyok szeretnék neki venni egy koszorut és elmenni szegedre a temetésére ami hétvégén lesz vasárnap , tehát gyorsan kellene :/ A koszoru megkérdeztem a virágost az itteni temetönél 7 ezer ft az utiköltség pedig olyan 4 ezer lenne oda visza vonatal. Tehát olyan 11 ezret kellene nekem vasárnapig szereznem , csak nemtudom hogy :/ A szüleim nem akarnak adni és nem tudok barátoktol kérni mert ök is leráznak , ötletek ?


2010. jún. 25. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Koszorú felesleges, elég egy szál virág.

Az kb ha szegfű, durván 3-400 Ft.

Már csak 4000-et kell kérned, annyit lehet, h anyukádék is adnak.


Nagymama? Szomszéd? Ne egybe kérj, kérj mindenkitől egy ötszázast.

2010. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ledöbennél ha tudnád milyen smucig emberek vesznek engem körbe -.-' A virág az jó ötlet , olcsobb :) De akkor is kell egy 5 ezres :/
2010. jún. 25. 11:57
 3/7 anonim ***** válasza:
vigyél ki valamit a piacra.
2010. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, sajnos 14 évesen máshogy nem tudsz pénzt szerezni.


Esetleg kérd meg a szüleidet, h vigyenek el, vagy hátha megy a környezetedből valaki arra, írd meg iwiwen, h keresel valakit aki elvisz. Hátha van egy ismerősöd, aki még megy a temetésre.

2010. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és ha azon az utitárskereső weboldalon találnál valakit aki épp arra megy? úgy olcsóbb lenne,még ha csak az odaútra is találsz+elég egy szál virág,a szándék a fontos
2010. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj,én nem feltétlenül támogatom ezt a megoldást,főleg 14 évesen,nem írtad hogy fiú vagy lány vagy-e(lányként még veszélyesebb)de ha más nincs stoppal is meg lehet oldani az utat(neked kell eldöntened bevállalod-e),én anno 15 évesen 300 km-es utat tettem meg stoppal oda-vissza,még élek,de azért elég veszélyes manapság az ilyen,szóval ha tudsz akár több mindenkitől kérj kisebb összegeket,vagy van még egy ötletem,nem tudom merre laksz,én ma dolgoztam,kaptam 4000-et,el tudnám költeni,de szívesen odaadom neked a pénzt,átéltem hasonlót amikor számomra fontos ember temetésére nem akartak elengedni,ha érdekel írj privit..
2010. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A stop az jo megoldás lenne :S Viszont lány vagyok :S
2010. jún. 26. 07:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!