Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok hogyha egyszer...

Mit csinálnátok hogyha egyszerre lenne apukátok névnapja és a szüleid házassági évfordulója?

Figyelt kérdés
Szóval adjak apukám névnapjára is külön valamit, vagy elég hogyha csak valami nagyobb dolgot veszek a házassági évfordulóra és azt mondom, hogy benne van a névnapi ajándék is?
2010. jún. 24. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az házassági évfordulóra vennék valami nagyobbat, és apukámnak meg külön valami apróságot, inkább csak jelképes dolgot (pl. egy könyv, vagy valami hasonló).
2010. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én külön vennék valami viccesebb dolgot, mint névnapi ajándék, és a párnak együtt adnék megint külön ajándékot. A szüleim házassági évfordulójára egy A/4-es képet adtam, erre összerakattam rólunk (vagyis három tesó) régebbi fényképeket. A csecsemőkorból, gyerekként és felnőttként. Apukám azt mondta, hogy ez volt minden ajándék közül a legértékesebb, amit valaha kapott. :)
2010. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolóknak és külön köszönöm az utolsó válaszolónak ezt a fantasztikus ötletet. Mi négyen vagyunk testvérek, úgyhogy ez megvalósítható. :) Nagyon köszönöm :)
2010. jún. 24. 23:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!