Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék segíteni a családo...

Hogy tudnék segíteni a családomnak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy elég rossz anyagi helyzetben vagyunk és anyumék állandóan veszekednek és idegesek. Én átváltottam "turi" üzemmódra a pláza helyett de az a baj, hogy a suli, ahova járok fizetős és emellett még fizetni kell a vesémre a gyógyszereket, a gyógyúszást és a szemüveget is...:S Ez az én részem és még ott vannak a kölcsönök, számlák stb.

Hogy tudnék anyuméknak egy kicsit is segíteni, hogy valamivel jobb legyen? Nyári munkát nem tudok, mert még nem vagyok 16 éves...

Ha tudtok segíteni azt nagyon megköszönném :)

15/L


2010. jún. 23. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ne járj fizetős suliba, sokat segítene.
2010. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Meg a szemüveg sem egy fogyóeszköz, annyira gyorsan nem változhat a szemed.
2010. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Réti bubuzér ***** válasza:
59%

Elsőke, de kis együttérző vagy. Meg kreatív is... gyökér.


Nahogyaszongyahogy. 15 évesen nem sok lehetőség van dolgozni, úgyhogy annyit tehetsz, hogy visszafogod a költekezésedet. (Amit már megtettél, ugye.) Esetleg segíthetsz, vagy teljesen átvállalhatod a házimunkát, hogy a szüleidnek azzal már legalább ne kelljen foglalkozniuk. Aztán ha 16 leszel, megpróbálhatsz dolgozni valamit. Más nem nagyon jut eszembe.

2010. jún. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Harmadikocska:


Igen kreatív ötlet igen, hogy valaki ne járjon fizetős suliba. Könnyebb megoldás, mint elzavarni dolgozni tiniként.

2010. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A sulit otthagyni nem nagyon szeretném..talán azért is mert elég nehezen illeszkedem be meg mert anyumék beszéltek rá erre a sulira. Először én láttam meg, de aztán mondtam h ezt ne mert fizetős és drága de ők viszont a legjobbat akarták nekem és rábeszéltek erre a sulira..ha igyekszek a két felsőfokú nyelvvizsgám meglesz a végére meg még sokmás amivel talán ha elvégzek egy jó fősulit még el is lehetne helyezkedni. Szóval az iskolát csak a legvégsőesetben változtatnám.
2010. jún. 23. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Pedig erős suli nem csak fizetős van.Ráadásul gondolom elsős vagy.. még 3 év.
2010. jún. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!