Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Müködhet a kapcsolat ha a nő...

Müködhet a kapcsolat ha a nő 43 a férfi 33 éves?

Figyelt kérdés
2018. szept. 8. 17:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
Én 47 éves vagyok a férjem 38 éves. 29 éves voltam amikor összejöttünk, nem sokkal rá össze is házasodtunk...:) Mi jól elvagyunk még mindig.
2018. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Működhet. De persze ez csakis kettőtökön múlik. Mint bármilyen más korú pár esetében is...
2018. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%

Simán, ez két érett (jó, hát lelkileg nem tuti :)) felnőtt, ilyenkor a 10 év nem olyan durva, mint 10-15 évvel korábban, ugye.


Amit felvetettek, hogy a férfiak fiatalabbat akarnak, az köztudott szerintem, de egyedszinten nem működik. S egyáltalán nem vonzó minden 53 éves férfi s nem minden férfinek kell az, hogy vénsége előtt mindig bombanője legyen. Sokaknak soha nincs az, rengeteg kövér és csúnya fiatal nő is van :) Én se voltam szép soha, csinos sem, mégis tetszem a páromnak. Sok ilyen eset van.


S mi van, ha 20 év múlva nem működik? A legtöbb kapcsolatnak vége 20 év alatt, ha MOST működik, szerintem felesleges csak emiatt (amit nem is tudhatunk) feladni a dolgot. Bár én is hosszútávra tervezek, de akik igazán harmonikus kapcsolatban vannak sok évtizedig, azok szerintem nem mennek rá elsősorban a külsőségekre... Még ha az mindenkinek számít is valamelyest...

2018. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam ilyet. Náluk működött. Leéltek együtt egy életet. Anyu nagyon szép nő volt, apu - hogy is mondjam - egy kicsit hozzáöregedett?


Mindenesetre egy idő után már nem látszott a korkülönbség.

2018. szept. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!