Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen személyiségű/külsejű...

Milyen személyiségű/külsejű ember jut eszetekbe a Fanni névről? :D

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 22:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
ÉN! Fanninak hívnak engem is! (:
2010. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy szép lány, olyan "kis aranyos", mosolygós, középmagas, csinos.


Üdv, Fanni. :D

2010. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Barátnőm,aki viszont egy picit ...csinibaba..plázacica:P:D de kedves..xd mondhatod neki h ribi...nem sértődik meg:D:P
2010. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Húú..

Nagymenő, pasik kedvence, mindeki felnéz rá, ő a menő csaj az osztályban. Nagyobbakkal, sokszor 10.-11.esekkel barátkozik. De közben azért kedves is.:) Tényleg az igazi mindene megvan csaj. Jó stílus, cool cuccok, szépség, pasik, barátnők, haverok, felnéznek rá. Mindenkivel jóban van.

Külsőre: vékony, kcist talán anorexiás, rövid melírozott, stílusosan vágott haj. Nagy szemnek, kevés smink. Csak alapozó és szemcerka max.

:D NEkem ilyen egy Fanni..:D

Nekem a 2. nevem Fanni, de nem magamról írtam. Nekem ez jut eszembe, mivel igen jóban vagyok egy ilyen Fannival..:D

2010. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
vagy egy nagyon aranyos szoszi kislany vagy egy orbitalis k*rva
2010. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
barna válligérő egyenes haj, hajpánt és talán pár szeplő. Lehet "tündibündi" de kétszínű keverő gép is.
2010. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt osztálytársam :)

alacsony, rövid szőkésbarna göndör haj, kis hiperaktív, mosolygós, sportos, de néha nagyon ellenszenves tudott lenni :)

2010. jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
mint a hugi. ő is fanni. fafa. igazi kis hippi név, vicces, bohókás, bűbájos teremtés. nagy vigyorgós pofival, csillogó szemekkel.
2010. jún. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

23:00

ÉN is Fanni vagyok és majdnem minden igaz amit leírtál. De a külső más.. :D

Barna hosszú haj, nagy kék szem, magas, olyan nőiesen telt alak.. :D

2010. jún. 21. 23:08
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom második neve a Fanni.Egyébként 1 kedves mosolygós lány jut eszembe aki mindig viccelősik és mindenkit meg nevetett a környezetében.1 kiváncsi kislány aki minden új dologra nyitott.Ne, tudom a lányom milyen lesz de majd kiderül.Ő még csak 1 lesz de már 1 kis vidám figura nőszemély:)
2010. jún. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!