Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy elengedjen?

Mit csináljak hogy elengedjen?

Figyelt kérdés
Nagymamámmal élek, a szüleim meghaltak. Másfél éve van barátom és nagymamám is nagyon kedveli. Idén nyáron szeretnék a barátommal és a családjával menni nyaralni, már tavaly is hivtak de akkor még korainak tartottam hogy velük menjek most viszont szeretnék vele menni. Mit csináljak hogy elengedjen nagyim?? Még nem kérdeztem de félek hogy nem enged el.Ha azt mondaná hogy nem mehetek akkor hogyan vegyem rá hogy mehessek?
2010. jún. 21. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a nagyid egy intelligens ember, márpedig feltételezem, hogy az, akkor el fog engedni, mivel már másfél éve vagy együtt a fiúval, tudnia kell, hogy biztonságban vagy mellette.

Ha nem enged el, akkor nem tudom, hogy mivel lehetne meggyőzni. Talán ha elmondod neki ezeket.

2010. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy elenged e mert elég "ó divatú". Pl. egy hónapba csak egyszer kétszer mehetek mert szerinte a fiú járjon a lányhoz. Az nem zavarja ha barátom eljön minden másnap sőt még az se zavarná ha mindennap jönne meg a szüleit is nagyon kedveli már voltak nálunk párszor de mégis van egy olyan érzésem hogy nem nagyon fog elengedni.
2010. jún. 21. 15:32
 3/6 anonim válasza:
Kérd meg a barátodat, hogy ő kérdezze meg a nagyidtól, hogy nem mennél-e velük. Elvégre régen az ősöktől kérték meg a lány kezét! :)
2010. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb amit tehetsz. Jöjjenek el a barátod szülei hozzátok. És a szülők beszéljenek a mamáddal! Szerintem ha ők "kérnek" el tuti elenged velük!
2010. jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egy próbát megér :D

köszi

2010. jún. 21. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Vigyétek el a nagyit is. :)
2010. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!