Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigységből gyerek?

Irigységből gyerek?

Figyelt kérdés

Érdekelne mit gondoltok a következő szituációról.


Várandós vagyok a kisfiunkkal április óta.

A férjem exfelesége is várandós lett kb. 10 héttel azután, hogy én az lettem.

Ezzel semmi gond addig, amíg ki nem derült, hogy csak azért akart gyereket mert nekünk lett.

2 hetes kapcsolatból fogant a gyerek...

Nos engem ez baromira idegesít mert annyira gyerekes viselkedés ez.

Mit gondoltok erről a nőről?


köszönöm 28/N


2018. aug. 21. 15:05
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Miért, te talán csak azért estél teherbe, hogy idegesítsd az exét? Ezért csinálsz ekkora nagy bajt most abból, hogy ő is terhes? Miért érdekel egyáltalán? Ő élete, ő dolga. Ha ő gyerekre vágyik, akkor csak tessék. Mi közöd van neked hozzá? Sőt még csak a férjednek sincs semmi köze hozzá. Nem az ő gyereke.
2018. aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
92%

Kedves kérdező:


Ismered azt a mondást, hogy amiről az ember nem tud az nem fáj. Ne kutakodj, hanem örülj a gyermekeidnek, és éld az életkédet. NEm jó a mult iszapját felkotorni, mert az sem biztos, hogy el tudnád egyáltalán hordozni.

2018. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
61%

Nővérem pont ugyan ezt csinálta.

Neki a volt párja barátnője lett várandós fél év együttlét után, és azért volt egyrészt irigy, mert barátok voltak sokáig a csajjal is, na meg persze azért mert amikor ők voltak együtt majdnem 5 évig addig nem jött össze a gyerek mert a srác nem akart, tesóm meg már igen.

Tesóm nem sokkal később megismerkedett egy sráccal és 1 hónap együttlét után már meg is fogant a baba. Hatalmas mázlija az hogy azóta eltelt majdnem 4 év és mindig együtt vannak, boldogok, jó a kapcsolatuk, pedig mi féltünk attól hogy a srác hamar otthagyja majd és egyedül marad a gyerekével.

Ő mondjuk be is vallotta hogy nagyon irigy volt és csak azért is akart gyereket, amit picit megbánt amikor már a szülés előtti napokban volt hogy elkapkodta, de szerencsére annyira jól alakultak a dolgaik hogy nem lett semmi hátránya senkinek ebből, és boldogok.

2018. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Nem a férjem mondta.

A nő maga írta meg nekem.

És nem hiszem hogy körülöttem forog a nap de ez szánalmas szerintem!

2018. aug. 21. 15:45
 15/36 anonim ***** válasza:
90%

14


*A nő maga írta meg nekem.


*És nem hiszem hogy körülöttem forog a nap de ez szánalmas szerintem!



Ez tuti hogy kamu, de így most már az egész kérdésed is az:DD

2018. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Most nem rólatok van szó(két elbszott gondolkodású liba) hanem két gyerekről, akikért felelősek vagytok. Mi ez óvoda? Az ilyenek nem érdemlik meg, hogy szülők legyenek!
2018. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Kedves 15os!

Megis miert lenne kamu?

Orulok hogy te meg nem talalkoztal feltekeny exfeleseggel! addig orulj te is!

Ez a no zaklatott engem sokaig, nem tudott beletorodni hogy elhagytak!

Ennyi orome volt hogy most belemgazolt ezzel.

Siman irt egy uzenetet nekem smsben. Aztan egy ismerose megerositette az infot. en is azt hitten hogy ez vicc, de sajnos nem az.

2018. aug. 21. 15:55
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Azt ha nem vicc akkor mi van? SEMMI KÖZÖD HOZZÁ! MINEK ZAVAR? Foglalkozz a padiddal,a leendő gyerekeddel ės ennyi! Xard le az exet. Ha nem megy, akkor veled van a baj!
2018. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan miért gázolt beléd ezzel? Több millióan várnak ebben a percben gyereket. Vagy ennyire zavar,hogy nem csak te vagy a kismama a környezetedben? Ha nem az ex férj a gyerek apja,akkor nem értem a hiszti tárgyát.
2018. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
85%
Azért zaklat meg idegesít téged, mert egyrészt nem teljesen normális, másrészt mert látja, hogy kellően hisztis liba vagy ahhoz, hogy mindennel fel tudjon idegesíteni. Ráadásul még csak 10 hete vagy felcsinálva, de már tombol benned a vérmami lélek.
2018. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!