Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Először is bocsánat,hogy a családi kapcsolatokhoz írom le a történetemet,de itt érkeznek normális válaszok is!

Szóval van egy nagyon jó barátnőm,akivel 3hónapja szakított a barátja(msn-en).. a lány nagyon ki volt akadva miatta,mivel egy suliba járnak a pasival és rosszul esett neki,hogy nem élőbe mondta el. Aztán azóta elkezdtek beszélgetni megint,és mondta barátnőm,hogy a fiú megint akar vele járni.A tanácsomat kérte,és én elmondtam a véleményemet,hogy szerintem nem kéne ezzel a sráccal újrakezdeni,mert ismét csalódás lenne a vége. Csak jót akartam neki,de teljesen megsértődött rám,és azt mondta,hogy én csak rosszat akarok neki. Hát ez nem igaz,mivel azért vannak a barátok,hogy segítsenek egymáson,én is ezt tettem.

Nektek mi a véleményetek erről?

Inkább mondtam volna azt,hogy teljesen jó ötlet újrakezdeni ?


2010. jún. 19. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Úgyis azt csinálja, amit ő jónak lát, csak bólints rá.
2010. jún. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Neked van igazad. Gyerekesen viselkedett a barátnőd. Kérdezd meg tőle, hogy tanácsot kért, vagy bólintgatást, helyeslést? Mert ha az utóbbit, akkor vehetsz neki egy bólogatós kutyát.

Mondd el neki, hogy ez a te véleményed, természetesen nem neked kell döntened, nem te ismered, szereted azt a fiút, hanem ő. A te véleményed ez. Biztosíthatod, hogy mellette vagy, bárhogy is dönt:)

2010. jún. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ismered a pasit is (jól!) vagy csak elvi, moralizálós a kérdésed?
2010. jún. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Persze,elég jól ismerem ezt a fiút :)

És azt kihagytam,hogy azért szakított barátnőmmel,mert neki szabadság kell,és aztán mondta,hogy majd nyáron talán újra kezdhetik :)...

2010. jún. 19. 23:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hát ilyen pasi nekem nem kéne. Csak egyszer hagyna el, aztán nem fogadnám vissza. A barátnőd elég gyenge jellem lehet.
2010. jún. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Nos ez az én személyes véleményem, de sajnos nagyon jellemző:

A srác reménykedett benne, hogy felszed egy a barátnődnél jobb csajt, de nem jött össze neki. Most nyáron meg ciki neki egyedül menni strandra, moziba, buliba. Neked volt igazad. Nem szereti őt, csak nem akar egyedül lenni. Simán kihasználja a barátnődet.

2010. jún. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az egy dolgo,hogy neked igazad volt,csak épp a barátnőd nem ezt akarta hallani.Legközelebb maradj ki ebből,mert te leszel a rossz.Nem a véleményedre volt kiváncsi,hanem arra,hogy erősítsd meg az övét.Ha ezt nem tudod,mert másképp látod a dolgokat,akkor inkább hallgass.Az emberek nem szeretik hallani az igazat,még a barátoktól sem.Pláne igaz ez szerelmi kérdésben.
2010. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak teljesen igaza van!!!
2010. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
De én ezt meg nem tudom elfogadni. Ha valaki a véleményem kéri, akkor a véleményem fogja kapni. És pont. Ne kérje a véleményem, kérje a helyeslésem, ha arra van szüksége.
2010. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

16:09-es

Soha nem fogja senki a helyeslésedet kérni,mert,ha megkérdezed,hogy "biztos,hogy az igazat akarod hallani"? Erre az a válasz,hogy "hát persze"! Mert a kérdezőnek egy percig nem fordul meg a fejében,hogy a te véleményed esetleg nem egyezik az övével.Ha pedig kimondod,amire gondolsz és teljesen más,mint amit a kérdező várt,akkor te leszel a szemét.Ez van,így működnek az emberek. A szerelem kérdése pedig különösen lápos talaj,mert a szerelmes nő elöbb áldozza be a barátnője barátságát,minthogy elveszítse az álompasiját.

2010. jún. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!