Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kizárni teljese...

Hogyan lehetne kizárni teljesen amit mondanak vagy éppen csinálnak?

Figyelt kérdés
Itthon folyamatosan mennek a mocskossagok, az igazságtalanság , és én már ezt nem igazán bírom. Sok mindenen mentem keresztül amiket nem tudom hogy kellene feldolgoznom és ezek által érzékenyebb is lettem. Mit kellene tennem? Tanácstalan vagyok.

2018. júl. 31. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mik történtek otthon?
2018. júl. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Roviden minden évben egyre rosszabb lett minden. 5en élünk egy házban és eleg sok a nézeteltérés. Én általában csak hallgatok legalábbis próbálok. Az unokatesóm engem csészével és hiába 7 éves mert azért amit eltanult az anyjától elég rossz. Szóval azt se bírom hallgatni rosszul is esik de nem egészen akarják itthon megérteni mivel hogy miért veszem figyelembe. A mamával a lánya akinek az unokatesóm is a lánya hát úgy beszél ahogy nagyon nem kéne. Mindennek elmondja azt is rossz hallgatni. Mindenki mindenkivel úgy beszél hogy az esküszöm undorító. Engem ez pedig eléggé lehúz. Apukám meghalt az is megrázottm az még annyira nem húzott le úgymond. Aztán volt egy balesetem(autó) na az elege lehúzott. Elég érzékeny lettem. És ugye itthon még rátesz ez az egesz.

Egyébként 17.

2018. júl. 31. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Hat ez lehet a tul erzekenyseged de! nalam is vannak olyan napok amikor nem tudom elviselni ha korulottem omlik a szar a szajukbol az embereknek. Elmenni lehet csak onnan ilyenkor, ha szoltal nem valtoztatnak akkor nem tudom. Valahogy megkell tanuld szelektiv hallasod legyen vagy fulhallgato es zene es nem figyelni senkire.

Amugy meg lehet beszelned kene errol egy pszichologussal sokat tud segiteni ilyeneken... es egyaltalan nem szegyen ha nem tud segiteni legalabb beszeltel egy jot valakivel oszinten mindenrol

2018. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat nem tudott segíteni. Elég sokat voltam már. És hogyan tanuljam meg kizárni, írni könnyű de megcsinálni már nem annyira.
2018. aug. 1. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!