Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vigasztaljam meg a...

Hogyan vigasztaljam meg a nővérem? Azt mondja neki már nem lesz családja.

Figyelt kérdés

22 éves, csinos lány. De nincs semmi önbizalma, azt mondogatja azért nem kell senkinek mert csúnya. Pedig sokan próbálkoznak nála, de inkább neki nem kellenek azok. (Ezért még soha nem volt barátja)


Most újabban azt mondja, hogy neki már nem lesz soha pasija, esküvője, gyereke. Mert az utóbbi 1 évben az egyik barátnőjét eljegyezték, a másik meg babát vár. Ez nagyon idegesíti, féltékeny. Minden nap megnézi az iwiwes (pocakos képeket) és fájdítja a szívét.


2010. jún. 19. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
szerintem inkább élnie kellene az életét,bulizni,szórakozni és nem mások képein szomorkodni. Majd megtalálja az igazit, de ha mindig másokkal fog foglalkozni,akkor sokkal nehezebb lesz.szerintem
2010. jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen ráér még ilyenekkel foglalkozni.Szórakzzon, kiránduljon.Majd akkor összefut a nagy Ő - vel.
2010. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Bocsi ha egy kicsit bunkó leszek.


Nem értem az olyanokat mint a nővéred. Szép és próbálkoznak nála de ő mégis sír h csúnya és nem lesz családja. De gondolom ő is észreveszi h akarnak tőle valamit nem?! És miért nem kellenek neki azok? Nem értem...

Még egyszer bocs ha bunkó voltam csak ez olyan idegesítő tud lenni :S

2010. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár én szomorkodhatnék, hogy nem kellek senkinek, miközben két kézzel hajtanám el a jelentkezőket...
2010. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Én is pont így érzek! Én is nézegetem minden nap az iwiwet meg facebookot is és majd megszakad a szívem! :'(

nagyon rossz így élni! :'(

2010. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csúnya, akkor adja le az adatait egy házasságközvetítőnek.

Előbb vagy utóbb horogra akad valaki.

2010. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Irjon a nővéred nekem, hátha én sem tetszem neki. De egy próbát megérhet. 25/f
2010. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Azért az túlzás, hogy annyira hajtja el a pasikat, inkább úgy mondom, hogy volt már akinek tetszett. Az a baj, hogy nagyon válogatós. Ehhez hozzá jön, hogy zárkózott is, tehát ha társaságban van, akkor meg sem szólal.


És tényleg nem csúnya, rendszeresen megnézik őt a pasik, de ő ezt nem veszi észre...

2010. jún. 19. 18:39
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
20-22 évesen én is néztem iwiwen, hogy velem egyidős ismerőseimnek fellengzős esküvő, majd pocak, most meg kezdenek megjelenni az elvált feliratok... sajnos... azt már kevésbé irigylem. 22 évesen elásni magát viszont elég fura,még jön majd az első szerelem, első csalódás..hosszú az út, de végig kell járni, sajnos ez szinte törvényszerű.
2010. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen még nagyon fiatal. Sokan (ismerősök között is) csak 30-35 évesen találják meg az igazit. Úgyhogy mondd meg neki, hogy még nem késett el a dologgal, járjon sokat társaságba, koncertekre, kulturális rendezvényekre stb...
2010. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!