Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy stewardessnek lehet...

Egy stewardessnek lehet családja? Nem okoz gondokat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
persze.Ha kicsik a gyerekei,akkor rövid (európán belüli) utakra megy, reggel elrepül, délután vissza, estére otthon van. Ezt beosztják egymás között
2010. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
hát elég ciki, mert a férje sosem bízhat a hűségében, olyan sok időt van otthontól távol.
2010. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lol, ez mekkora. Elmegyek mondjuk a Budapest-Párizs vonalra stewardessnek, és hamarabb hazaérek, mint apa, aki nyolc órában dolgozik Csepelen :D Csak közben megjártam Párizst :D
2010. jún. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet, csak sok szervezést igényel. Ha kisgyereked van, és olyan a cég hozzáállása, akkor megcsinálhatod azt, hogy csak Európán belül repülsz. Így is többet fogsz dolgozni, mint nyolc órát (egy munkanap két repülést jelent a telephelyről), de megéri. Gondokat akkor okozhat, ha a cég hozzáállása nem pozitív, és akár éjszakára is beosztanak. Fontos még, hogy a társ is képes legyenalkalmazkodni, és legyen valaki, aki tud vigyázni a gyerekre akkor is, ha a szülők mindketten dolgoznak.
2010. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Persze, hogy lehet, de fel kell készülni, hogy pénzesebbnél pénzesebb üzletemberek próbálnak majd elcsábítani.
2010. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Persze hogy lehet. Az egyik ismerősömnek az anyja légi irányító, az apja meg repcsit vezet. Ott ismerkedtek meg, és most 5-ödikes a lányuk.
2010. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de mindent alaposan meg kell szervezni. Meg le kell magadról ügyesen akasztani a nyomulósokat. Látszik, hogy fogalmuk sincsen azoknak erről a munkáról, akik azt írták, hogy bármikor megcsalhatják a párjukat a stewik. A pilótákra ez az állítás sokkal igazabb, mint a stewikra. Amúgy meg, annyira fárasztó munka és veszélyes is, hogy az utolsó utáni gondolat az, hogy megcsalják-e a párjukat. Remek dolog egész nap utazgatni, de napi 3-4 út után, éveken át, eléggé lerongálódik az ember; szóval nem csak móka és kacagás. Erről főleg olyanok tudnának mesélni, akik interkontinentális - nemzetközi - járatokon dolgoznak.
2010. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

bocs az offért, de nemértem a hűség meg az elcsábítás hogy jön ide...

én milliószor repültem már különféle légitársaságokkal, és eddig egyszer sem akart egy pasi sem elcsábítani stewardeseket. Szerintem bármelyik másik munka ahol az ember, emberek között van ugyanolyan veszélyes megcsalás szempontjából.

2010. jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nekem a barátnőm dolgozott stewardessként..otthagyta,mert nem bírta..Volt,hogy hanjalban már a reptéren volt,és éjszaka ért haza....sztem család mellett akármilyen ügyesen szervezel,megoldhatatlan..

Neki is volt nem egyszer,hogy felhivtak,hogy 4 ora mlva legyen a repteren...

2010. jún. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én az vagyok, és meg lehet oldani.

Modjuk, olyan férj is kell hozzá (értsd: megértő, rugalmas stb...). Van gyermekünk is, így kicsit nehezebb, de azért járható út.

Van kolléganőm aki ezt a munkát 5 gyerek mellett csinálja, és nagyon kiegyensúlyozott a csaj, ahhoz képest, hogy én néha egyszem fiam mellett hulla vagyok.

A cég pedig a legkevésbé sem figyel oda, hogy kinek mi a jó. Ha kell akkor szólók, de nem várom el, hogy az összes kollégáról tudják, hogy kinek hány gyereke van, így akkor őt csak Londonig oszthatjuk be. Ez sajnos nem így működik. :)

2010. jún. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!