Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy apukám...

Mit tehetnék, hogy apukám kitartóbb legyen és ne adja fel ilyen könnyen a dolgokat?

Figyelt kérdés
Szóval apukám folyamatosan állást keres. De mindig kudarc éri, ezért naponta változik a véleménye. Egyik nap azt mondja ,hogy nem is érdekli, csináljunk amit akarunk. A másik nap azt mondja ,hogy majd meglátjátok minden jó lesz. Az a baj ,hogy nincs benne semmi akarat erő. Nem tudom mit tehetnénk , mert az egész család elég nagy adósságokat halmozott fel , és ő még variálgat. Pl kapott munkát ,de nem tetszett neki ezért fel mondott 3 nap után.. Egyáltalán nem gondolkodik el azon ,hogy mi lesz így velünk? Aztán ,ha már megmondjuk neki ,hogy próbáljon változtatni, hiszen a gyerekei vagyunk, csak rá számíthatunk..elkezd ordibálni velünk ,hogy kölykök vagyunk még ehhez. én 15 éves vagyok a húgom 8 . Mi még nem tudunk helyette dolgozni. Mit tehetnénk ,hogy a tudtára adjuk ,hogy dolgozni igen is kell!?
2010. jún. 18. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi apukád foglalkozása?

Talán itt is akad, aki munkát tud neki ajánlani, vagy van valamilyen ötlete.


Szerintem nehéz egy új munkahelyre beilleszkedni, hiába veszik fel valahová, ha a munkatársakkal nincs szerencséje.

Nem mindenki tud egy új helyzethez annyira könnyen alkalmazkodni.

Tenni nem nagyon tudsz semmit. Válassz majd magadnak olyan hivatást ami még nehéz időszakokban is stabil.

2010. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szakmunkást végzett . De eddig mindig különféle gyárakban dolgozott.


köszi a választ:S

2010. jún. 18. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:

milyen szakmunkás?


amúgy apudnak nem a kitartásával van baj, hanem depressziós, kérjetek segítséget a háziorvostól....

2010. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! menjen el éjjeli őrnek én is az vagyok,gyakorlatilag semmit nem kell csinálnom sétálgatok az álmosságot leszámítva simán elviselhető,nem ez a szakmám,de csak ebben tudtam elhelyezkedni,havi 80-90 ezer azért az nem rossz szerintem,ahhoz képest,hogy semmit nem csinálok érte,beszéljétek meg vele a környéketeken biztos van éjjeli őr munka hirdetés vagy portás ilyesmi én 21 éves vagyok de már szeretnék családot gyereket feleséget sokkal könnyebben viselném így a munkát mert tudnám,hogy ő miattuk csinálom.
2010. jún. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyetlen amit tehetsz hogy békén hagyod, és nem folyton arra figyelmezteted, hogy bezzeg mi mindent nem csinál és mit kéne tennie értetek. Biztos hogy igyekszik, csak most gödörben van. Mindenkivel előfordul. A baj akkor van, ha ez már több mint egye éve így megy, és mondjuk masszívan iszik, vagy verekszik, vagy ki sem mozdul a számítógép elől.


Azt tudod tenni, hogy biztatod, még akkor is ha az adott állást nem kapta meg. Hagyni kell hogy magától szedje össze magát. A b.szogatás nem használ! és azt sem hogy folyton az orra alá dörgölöd hogy mit bénázik és hogy nem tart el titeket. a férfiakat ez elég mélyen érinti.


31/N

2010. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!