Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

20/F

Kavartam egy szomszéd faluból lánnyal, cigány volt. Feltettük a fbre, hogy kapcsolatban vagyunk. Anyumnak a testvére meglátta és volt nagy cirkusz, hogy nem-i szégyellem magam, hogy cigány lánnyal össze adom magam. Azt mondták otthon, hogyha nem szakitom meg vele a kapcsolatot, akkor mehetek a cigányokhoz bordelba lakni.


Az unokatestvérem úgyszintén 20 éves mind én, és már regalab 3x elvesztette a gyerekét, 3x teherbe esett. Most 4x is és Máma szülte meg éjjel a kisbabát. Én reggel Máma mentem melóba először az életben 12es műszakra, és az anyám mondja, hogy megszületett a Katinak a babája. Én mondom: most én mit csináljak? Hogy semmit, hogy látom hogy nem is érdekel téged ez.+ az unokatestvérem egy cigannyal terhes és ez minden okés. Lehethogy jöttök avval jojjek össze azzal a cigány lánnyal, de már van barátja és nem kiváncsi rám. Hogy legyen akkor nekem is cigány barátnőm, de már késő úgy érzem. Most akarnak hosszúra engedni amikor már nem úgy alakulnak a dolgok hogy nekem megfelelne. Miért örüljek annak, hogy máskinek van kisbabája és nekem nincs? Már ez az egyik dolog, a másik dolog az, hogy ő neki miért engedték meg? Hogy nem tudtak neki parancsolni, akkor próbált engem irányítani az anyumnak a testvére. Nem bántom őket se semmi, de ez nem jól esett most nekem, hogy ő neki lehet cigány pasija és nekem nem lehetett cigány lány. Az a történet amikor avval a cigány lánnyal kavartam úgy 2-3 éve volt.



Mi a véleményetek erről? Hogyan tudjak elcsábítani egy lányt a munkahelyemen vagy kint az utcán?


Köszi a válaszokat.


2018. júl. 9. 11:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
úristen
2018. júl. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Tanulj meg fogalmazni és helyesen írni 20 éves létedre!
2018. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az a véleményem, hogy ha ez a lány tud helyesen írni, akkor mindenképp maradj vele!
2018. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
hádde máunika nézzen má rá! nincsenneki foga! hogy rohadna el a lelke... kinem csálná meg ezt a ordask...át?? tá gáchii!
2018. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
😂😂😂 Sírok. Köszike, feldobtad a napom. Máma!
2018. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem egy kicsit lazulj, nagyon be vagy pörögve. Egy kisbaba született - ő semmiről nem tehet- illik gratulálni! üdvözölni hogy a Földi létbe lépett. Fogadni kedvesen. Nehéz embernek lenni, nehéz élni - ezt már te is tudod- segíteni kell egymásnak, hogy könnyebb legyen, barátságosnak kell lenni. Ha egy kicsit elgondolkodsz ezen és megpróbálsz nyugodtabban figyelmesebben haladni az utadon- lesz barátnőd, lesznek barátaid is, meglásd!

Légy jó, kedves, találsz olyan társakat, akik szintén ilyenek akarnak lenni!

2018. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Ó máj gád
2018. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Hogy a macska rugja meg!
2018. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Vigyél nekik rácsos linzert, hátha megbékélnek!
2018. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
haver! ebből szappan opera lesz valamelyik adón! :DDDD
2018. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!