Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a részeg bátyámm...

Mit csináljak a részeg bátyámmal és a haverjaival?

Figyelt kérdés
Most jöttek hozzánk a haverjaival. Olyan szinten részegek, hogy nem állnak meg a lábukon és mindent összehánynak.
2010. jún. 15. 23:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
szerinted bántanának téged? menj inkább aludni, és zárd be az ajtódat
2010. jún. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
mindenesetre a WC felé irányítgasd őket, ha a közelükben mersz maradni
2010. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én a helyedben semmiképp sem tolerálnám az ilyet, és másnap szólnék a szüleimnek.


Félreértés ne essék nem az a baj, hogy valaki 17 évesen berúg. Az a baj, hogy otthon csinálja, otthon hányja össze a lakást, és otthon rémisztgeti ezzel a húgát.


Meleg van üljenek ki egy padra, vedeljenek ott, majd hányjanak, és úgy jöjjenek haza (pontosabban jöjjön, a haverjai nélkül)!


Szerintem az ilyet nem lehet és nem is szabad tolerálni!

2010. jún. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
remélem, felhívtad a szüleidet és nem takarítottál össze utána, és bezárkóztál a szobádba, nehogy bajod essen
2010. jún. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Innod kellett volna velük.
2010. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Bezárkóztam a szobámba este, de reggel mielőtt a szüleim hazajöttek volna feltakarítottam és nem szóltam nekik. De a bátyámnak megmondtam, hogy mégegy ilyen eset és mindenki tudni fog róla.
2010. jún. 16. 12:47
 17/20 anonim ***** válasza:

Reméljük ez elég lesz!

Az én bátyám 27 és még mindig ezt csinálja... Szerencsére anyu ilyenkor kiosztja, de mindig megint kezdi... Ki kéne már dobni otthonról, nem normális ha valaki 27 évesen még a szülői házban lakik...

2010. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
15éves vagy..... miért nem ittál velük?
2010. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Én kúltűráltan megiszok 1-2 italt, de nekem az bőven elég. Nem szeretnék fetrengeni.
2010. jún. 16. 15:09
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Feltakarítottál és hallgattál a szüleitek előtt. Nyugodtan számíthatsz arra, hogy a bátyád ezt máskor is megismétli majd, hiszen szövetségesre akadt a húgában, aki tartja a száját és feltakarítja helyette a mocskot. Ezt most elbaltáztad.
2010. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!