Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez hogy is van? Mit...

Most ez hogy is van? Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

2 éves voltam amikor anyám lelépett így apám nevelt fel. Pár hete anyám megkeresett engem és mintha misem történt volna elkezdett velem beszélgetni én meg csak néztem. Erre megkérdezte h mi van, én meg mondtam h semmi. Amúgy meg utálom. Apámmal is csak a pénze miatt volt -.-". Biztos nincs most pénze...szerintetek mit akar? Soha nem is hívott fel meg semmi erre most megkeres. Nem bízom meg benne.

17/f


2010. jún. 15. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt mi innen nem tudjuk mit akar.

Mindenesetre helyezkedj várakozó álláspontra. Egyik szemed nevet másik meg figyel.Azt gyorsan ki tudod deríteni, hogy pénzt akar e. Ha veled akarja felvenni a kapcsolatot, akkor meg rajtad múlik hogy döntesz.

2010. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát de ez fura..15 évig le se szar most meg csak úgy hirtelen jön kedveskedni? Hát hogy van ez?
2010. jún. 15. 19:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az akinek elszáll minden anyaiösztöne 2éves korodban az nemigazi szülő. Kérdezd meg mit is akar s ha neked rossz érzésen van vagy nemtudod ennyi idő múltán őt elfogadni szíved joga, küld el. Senkise itélkezhet feleted ha nemtudsz neki megbocsájtani.

sok sikert :)

2010. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most nőtt be a feje lágya!Ha 5 évvel ezelőtt keresett volna meg, ugyan ezt mondtad volna.Ha 5 évvel később, akkor is, és ez egy természetes dolog, hogy így vélekedsz felőlle!Jobb később, mint soha!De azért légy készenlétben:)
2010. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a, Megbánta, amit tett és veled szeretne lenni, és rendbe hozni, hogy nem volt veled eddig. Lehet, hogy nem minden úgy van, ahogy apukád elmondta, meg akarja magyarázni, stb.

b, Nem bánta meg, nem érdekli, mi van veled, egyedül valamire szüksége van.


Derítsd ki és dönts. Ennyi.

2010. jún. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem adj neki egy esélyt, hiszen akár még nyerhetsz is vele. Minden esetre a legközelebbi találkozáskor kérdezz rá, mi az oka, hogy eddig nem keresett, most pedig egyszerre kíváncsi lett rád. Hallgasd végig, mit válaszol, figyeld, hogyan reagál, és aztán dönts, hogy tudsz-e neki egy második esélyt adni.


Lehet, hogy változott. Lehet, hogy rádöbbent, hogy élete legnagyobb hibája volt, amikor lemondott a gyerekéről. Ne gondold, hogy rosszat akar, de persze ne engedd magadhoz egyből túl közel, hagyd, hogy harcoljon érted, ha fontos vagy neki. Így kiderülhet, hogy valóban téged akar-e visszakapni, vagy valami más szándéka van.


Ha lenne anyukád, még ha ilyen későn is, azzal neked is jobb lenne. Ezért mondom én azt, hogy ne küldd el azonnal. Hátha valóban jót akar!

2010. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne ítélj úgy,hogy csak az egyik oldalt ismered. Hallgasd végig az ő verzióját a történtekről, arról, hogy miért hagyott ott, most miért keresett meg. Nem azt mondom, hogy apukád nem mond igazat, de nem ítélheted el úgy,hogy nem hallgattad meg. Aztán dönts. Tudom, hogy nehéz objektíven dönteni, én is voltam nagyon hasonló szituációban. Próbálj nagyon tisztán látni!
2010. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akkarsz békülni ne tedd, ne dumálj vele légy ellenséges, túrd ki.
2010. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!