Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, és ugye mindkettőnek van más új. Szar nagyon ez a helyzet, mostohatesóm is lett apa új társa révén. Nem igazán jövünk ki jól, ezért inkább mindig anyánál vagyok, ha mennem is kelll apához mindig barátnál alszok inkább. Én most emiatt a helyzet miatt úgy döntöttem, hogy nem akarok gyereket. Félek, hogy ő is átélné ezt a szörnyűséget mert esetleg én is szétmegyek az apjával vagy valami. Szerintetek ez helyes döntés?
2018. máj. 15. 01:12
 1/9 Carragher_x ***** válasza:
44%
Helyes döntés lett volna, ha nem születsz meg?
2018. máj. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Milyen szörnyűségeket? Már bocs, de ez hülyeség.
2018. máj. 15. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
76%
Szerintem,ez nem helyes döntés, későbbiekben úgyis meggondolod magad a gyermek kapcsán. És elég sok gyerek ha ilyen történik nagyon jól viseli.
2018. máj. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Nekem az jön le, hogy féltékeny vagy a mostoha tesódra, mivel ő egész családban nevelkedik, ráadásul az apja a tiéd is.

Az, hogy nem szeretsz ott lenni, már apád hibája is. Gondolom nem egyformán bánnak veletek. Ha elvált szülő lennék, és a gyerekem a láthatási időben sem szeretne velem lenni, ezen elgondolkoznék.

Emiatt pedig nyugodtan alapíts családot. Egyáltalán nem biztos hogy veled is megtörténik ez. A szüleid biztos okkal mentek szét. És néha ez jobb a gyereknek, mint egy veszekedésekkel teli otthonban élni, csak hogy "tessék-lássék" apa anya együtt van. A tae boldogságod ne ezen múljon, tanulj a hibáikból. Talán tudod mi vezetett a válásig.

2018. máj. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon értelmesnek tűnsz. Tényleg ne vállalj gyereket.
2018. máj. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell még eldöntened hogy szeretnél-e gyereket vagy sem :D

Most úgy érzed nem szeretnél gyereket, aztán lehet mégis szeretnél de az is lehet hogy nem. Akinek nincs gyereke az sem egyedül kuksol egy sötét szobában és azon kesereg hogy jaj nincs gyerekem, mint ahogy azt egyesek képzelik :D

Szóval ez abszolút a te döntésed, de bármelyik út járható. :)

2018. máj. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

:D


Szimplán túlreagálod. Menekülés helyett először le kéne öülnötök hármasban beszélni, aztán ha nincs változás, akkor másnál aludni, meg ilyesmik.

2018. máj. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem írod, hány éves vagy, de gondolom, még kamasz (különben nem "kellene" apádhoz menni). Még bőven ráérsz eldönteni, akarsz-e gyereket, és ha igen, mikor és hányat és a legfontosabb, KITŐL! Nagyon meg kell gondolni, mert egy gyerek (jobb esetben) akkor is összeköt a másikkal, ha elválsz tőle:S

Nekem is elváltak a szüleim, de kulturáltan csinálták, az első idők után megmaradt egy jó viszony köztük, ettől én még nagy családot szerettem volna. (Mondjuk nekem "szerencsém" volt, nem lett egyiküknek sem komoly új kapcsolata.)

2018. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég kamaszt lehet ha a láthatás alatt a bikájánál alszik.. Anyuci tud erről?
2018. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!